PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564225}

Kocha, lubi, szanuje

Crazy, Stupid, Love.
7,4 224 188
ocen
7,4 10 1 224188
6,9 32
oceny krytyków
Kocha, lubi, szanuje
powrót do forum filmu Kocha, lubi, szanuje

Gdyby nie końcówka film byłby bardzo przyjemny, ale że w amerykańskim filmie nie może
zabraknąć ckliwych, amerykańskich przemówień przed publicznością, publicznej psychoterapii,
publicznego wyznawania miłości i prania brudów to niestety, film dużo na tym stracił. Jednak,
zyskuje on bardzo dużo dzięki R. Goslingowi i tylko dla jego gry chciałam obejrzeć ten film i jeśli
chodzi o niego to nie żałuję, nie zawiodłam się. Cały pomysł też ciekawy, można się trochę
pośmiać. :) ogólnie polecam dla lubiących komedie romantyczne i amerykańszczyznę.

Jagenka

Podzielam opinie o zakończeniu, no cóż, patos to typowy element amerykańskiego kina, a w tym filmie patos sięga dna, film ratuje nie tylko Gosling, ale również Emma Stone :D

starszy_pan

Ah no tak, zapomniałam o Emmie. ta para aktorów jest idealna w tym filmie. :) Emmy jeszcze nie widziałam w złej roli, tak jak i Goslinga i mam nadzieje, że nie zobaczę. :)

ocenił(a) film na 6
Jagenka

Zgadzam się w stu procentach z twoją opinią. Gdyby nie to "wzruszające" przemówienie, wygłoszone podczas zakończenia szkoły Robbie'go, na pewno moja ocena byłaby wyższa, ale cóż..
Jednak w swojej ocenie oczywiście musiałam uwzględnić wspaniale zagrane role oraz jedną z moich ulubionych scen, w której Steve Carell uderza w twarz Goslinga. Jego mina jest nie do podrobienia ;D

użytkownik usunięty
Jagenka

W pełni się zgadzam, niestety ;/

ocenił(a) film na 9
Jagenka

ogólnie film fajnie się oglądało a najbardziej śmieszna była awantura w ogrodzie raz na jakiś czas dać sobie po gębię bardzo zdrowo
po drugie miłość potrafi zmienić każdego

ocenił(a) film na 7
piotr242

fajny film, na wolny wieczór. :)

Jagenka

zagadzam się, trafiłaś w sedno

ocenił(a) film na 7
Jagenka

Miło, że sporo osób tak sądzi - może to się zmieni.
Film do sceny z zakończeniem szkoły dla mnie 10/10, ale zakończenie podobno najważniejsze...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones