PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=802419}

Jak romantycznie!

Isn't It Romantic
5,5 46 947
ocen
5,5 10 1 46947
5,4 7
ocen krytyków
Jak romantycznie
powrót do forum filmu Jak romantycznie!

Arggggghhhh. Badziewie totalne. Dałam 2 gwazdki zamiast jednej za wrażenia estetyczne jakich dostarczał Liam H.

ocenił(a) film na 1
Fornitta

Ja nie potrafiłam dać aż dwóch ;)
Film beznadziejny.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
jokerpaint

współczuję Twojej żonie "największy fiucie jakiego widziałam" :D

ocenił(a) film na 7
dorcus

Kłótnia o gusta raczej jest bez sensu.

ChubakaCieLubi

O gustach się nie dyskutuje :) i tego nie załapał jokerpaint atakując szczeniackimi wulgaryzmami. Żałosna kompromitacja na "dzień dobry".

ocenił(a) film na 3
ChubakaCieLubi

Podbijam ( bo nie ma like'ów :( )

ocenił(a) film na 3
Fornitta

haha, ano, ładniutki dzióbasek ;)
a sam film, hmmm... dobrze, że na kompie w gry grałam :D
jednocześnie to coś oglądając, bo inaczej byłby to zupełnie tracony czas :)
nie polecam gorąco i usilnie ;P

ocenił(a) film na 3
Fornitta

Karalnych powinno być wiele innych rzeczy, ale masz rację - film bez... jaj.

ocenił(a) film na 8
Fornitta

Rzadko się udzielam, ale czuję, że wypada.
Jak możecie w jednym miejscu pisać 'O gustach się nie dyskutuje' a w drugim 'beznadziejny film'?
Ja z kolei kapitalnie się ubawiłem i nie uważam, że film jako całość to gniot. Nie twierdzę też, jakoby ktokolwiek inny nie miał prawa dać mu jednej gwiazdki.
Ogarnijcie się.

ocenił(a) film na 2
szaleniec16

Na filmwebie z definicji sie dyskutuje o gustach. Z calym szacunkiem, ale takie komentarze nic nie wnosza. Napisac: super/gniot (z uzasadnieniem, lub bez)- spoko. Ale pouczac innych, ze nie powinni wyrazac swojego zdania, to juz jest wg mnie w kiepskim stylu.

Fornitta

Pouczać to jeszcze pół biedy..
Pisać określenia typu "nudna cipa" tylko dlatego, że film się komuś nie podobał to dopiero niezły popis.

szaleniec16

Ponieważ dyskusja o gustach to jedno, a wyrażenie opinii na temat filmu to drugie..
Tobie się film podobał i super. Mnie zupełnie nie i też dobrze. i nie musimy krytykować swoich upodobań wulgarnymi personalnymi wycieczkami, jak to zrobił zablokowany użytkownik wyżej.
To tyle.

Fornitta

Fornitta....Twój błąd bo podeszłaś do filmu na poważnie. Jak dla mnie 5 w swojej kategorii....czyli bajki dla małolatów i nawet z morałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones