PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10024515}
5,4 1 674
oceny
5,4 10 1 1674
5,5 4
oceny krytyków
Inside
powrót do forum filmu Inside

Kamera kilka razy pokazywała rozwiązanie, ale niestety więzień był za głupi.

znawcawszystkiego

Jakie rozwiązanie? Cały czas celował w świetlik i w końcu mu się udało. Dziwiłem się, że nie próbował np. zakryć szybów wentylacyjnych żeby się nie gotować, albo nie próbował wybić szyby na balkon. Jakkolwiek pancerna szyba by nie była - w końcu by ustąpiła po kilku godzinach walenia w nią meblami.

Piterek83

...albo tym kamieniem z ogródka.

Piterek83

Obejrzyj jeszcze raz, więzień mógł uciec w kilkanaście sekund, gdyby tylko chwilę pomyślał. Kamera nam sugerowała kilka razy w jaki sposób. Tyle czasu tam siedział, że wypadało w końcu to zauważyć.

znawcawszystkiego

Zamiast litery "ó" jakieś krzaki się pojawiły we wpisie :)

ocenił(a) film na 5
znawcawszystkiego

to jest jakas tajemnica,ze nie mozesz wprost napisac o co chodzi? xD

marcinpastuszynski

Myślę, że to by całkowicie zepsuło oglądanie filmu tym, którzy jeszcze nie widzieli.

ocenił(a) film na 5
znawcawszystkiego

To napisz UWAGA SPOILER i po tym znaku ostrzegawczym wytłumacz nam co masz na mysli

marcinpastuszynski

On nie wie, ale chciał wyjść na inteligentnego :) typowy biedak umysłowy.

jajaj1965

Musisz sobie sam poradzić albo zapomnieć o temacie, bo spoiler zepsuje zabawę :) biedakiem umysłowym z pewnością nie jesteś, więc dasz radę:)

znawcawszystkiego

Przeczytałam Twój komentarz zanim usiadłam do tego filmu i będąc juz w połowie, nie jestem stanie wyłapać o czym piszesz plus oczywiście nie wytrzymam jeśli nie dowiem się co masz na myśli wiec, prosimy wszyscy, pochwal sie tym co dostrzegłeś.

znawcawszystkiego

zgrywasz madrego a bronisz sie przed odpowiedzia na poziomie glupiego

ocenił(a) film na 5
znawcawszystkiego

jeśli Ci chodzi o telefon i recepcję , to nic z tego , telefon nie działa

conneryfan

Nie o telefon chodzi.

ocenił(a) film na 8
znawcawszystkiego

Ty też w bardzo prosty sposób wyszedłeś na kretyna

znawcawszystkiego

Może chodzi o ogródek? Ten ptak jakoś tam musiał wlecieć....

znawcawszystkiego

Ok dopatrzyłam uważniej. Ptak był na balkonie. Drzwi na balkon też nie mógł otworzyć? Może więc wyjście było za obrazem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones