PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839407}
6,4 69 348
ocen
6,4 10 1 69348
5,8 17
ocen krytyków
Enola Holmes
powrót do forum filmu Enola Holmes

Nie mozna sie w ogole wczuc bo wiadomo ze ze za kamera jest ekipa i aktorzy a nie poctaci!
Bobby Brown jest swietna w dramatycznych rolach- tu jest wydaje sie zbyt pewna siebie i wrecz zmanierowana- brak je cudnej powsciagliwosci Nastki z pierwszej serii SF za która ja pokochałam ( granie oczami- jak zadna).Scenariusz naciagany i niedorzeczny chyba nawet dla dzieciaków-Enoa powinna byc inteligentna i błyskotliwa ale przy tej Chuck Norris to jakaś gśnica reczna.

cysteina

Zmianierowana - też do odczułam. Choć się zastanawiałam czy to nie było zachowanie inspirowane influenserkami. Nawet nawiązałam do tej kwestii w moim wątku na forum.

cysteina

Zgadzam się, wygląda tu na zbyt pewną siebie.

ocenił(a) film na 6
Lenkaaa_93

przecież burzenie czwartej ściany to element filmowego warsztatu , i nie ma tu nic nowego

tutaj pasuje

MocnyVito

nastolatka będąca narratorem w swojej komedyjce pasuje do Holmes'a? moda na to skończyła się razem z dzieciństwem poprzedniego pokolenia

cysteina

Jak to się ma do bardzo dobrych filmów z Downey'em? wygląda jak parodia albo karykatura dla plebsu. Cavila szanuje ale nie da się podrobić Downey'a i jemu pasują role inteligentnych i ironicznych postaci z drugim dnem. Nie było z czego zrobić kolejnej komedyjki dla nastolatków? Tym zalatuje trailer i przypomina mi to czasy sprzed blisko 20 lat gdzie pełno było stereotypowych komedyjek dla młodzieży chociaż nie bez powodu bardziej lubowali w nich dzieci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones