PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839407}
6,4 69 555
ocen
6,4 10 1 69555
5,8 17
ocen krytyków
Enola Holmes
powrót do forum filmu Enola Holmes

Film typowy dla Netlixa, ładnie nakręcony przeciętniak (czyt Wiedzmin) dzisiaj go obejrzycie a po 2 dniach nie bedziecie nawet tytułu pamiętać. Netflix musi podkupić scenarzystów z HBO, bo póki co ich serie trzymają ten sam słabawy poziom.

ocenił(a) film na 8
Makael

Film w mojej ocenie był dobry, przełamywanie czwartej ściany było super. Tylko nie rozumiem tego porównywania do scenarzystów HBO gdyż jeżeli dobrze pamiętam to ci sami scenarzyści kompletnie zniszczyli ostatni sezon ich najlepszego serialu.

ocenił(a) film na 8
Kacper_Dobosz

(czyt. Gra o tron)

ocenił(a) film na 3
Kacper_Dobosz

Jak sam wspomniales, ostatni sezon,a nie pierwszy po ktorym mogliby se darować. Natomiast w Netflixie to co drugi serial jest tak zenujac, ze az cud bierze ze ktos w ogole bral sie za jego produkcje.

ocenił(a) film na 8
Makael

Nie wiem czy oglądałeś ale ich serial Dark był według mnie bardzo dobry tak jak Punisher

ocenił(a) film na 3
Kacper_Dobosz

Punisher to najnudniejszy badziew świata. A ich niektóre seriale dają rady, tylko oni biorą każdy pomysł, gdzie są źli biali mężczyźni, ksenofobia i uciskane mniejszości seksualne lub rasowe, no i za wątki wyzwolenia kobiet też duża szansa, że nakręcą twój scenariusz. No i stąd wiele badziewia na ten temat.

ocenił(a) film na 7
Makael

Z ciekawostek: "W kwietniu 2020 roku Netflix ogłosił, że nabył od Warner Bros. prawa do dystrybucji filmu, który przez pandemię koronawirusa nie mógł trafić do kin, tak jak wcześniej planowano.", więc Twój zarzut, że to film Netflixa i jego scenarzystów trafiony tak samo jak zarzut dla Empiku o treść książki na ich półce.

ocenił(a) film na 4
Marooned

co nie zmienia faktu że film taki sobie i skierowany do nastolatków

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones