PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645098}

Elektryczne dzieci

Electrick Children
6,5 2 198
ocen
6,5 10 1 2198
6,2 4
oceny krytyków
Elektryczne dzieci
powrót do forum filmu Elektryczne dzieci

bezpretensjonalnie, poetycko opowiedziana historia o współcześnie żyjącej Maryi Pannie.

ocenił(a) film na 10
francislionel

"Drzewa życia" ? Ciekawe, ja nie widzę zbytnio konotacji. A film wspaniały, tak, jak nie lubię amerykańskiego kina, to ten film mnie zauroczył. Magiczny, niebanalny i nieprzewidywalny. A Julia Garner to niesamowity, młody talent, cudownie się ją ogląda na ekranie, ma "to coś" !

ocenił(a) film na 7
Lady_Lazaruss

mi się skojarzył z Drzewem życia trochę przez formę (zdjęcia, narracja z off-u, prowadzenie aktorów) a trochę przez treść - historia trudnego dojrzewania, wchodzenia w dorosłość, poszukiwanie sensu życia, swojej drogi, relacje z rodzicami, z Bogiem.

ocenił(a) film na 10
francislionel

Hmm, no może tak, ale to wiele filmów można by przyrównać do takiej ogólnej tematyki. Mi "Drzewo życia" jakoś ze "Źródłem" kojarzy, trochę tematem, bardziej przedstawieniem takim podniosłym no i trójpłaszczyznowością. Bo właśnie te filmy są podniosłe, a "Elektryczne dzieci", jak sam napisałeś/aś bezpretensjonalne :)

ocenił(a) film na 7
Lady_Lazaruss

zgadzam się. dlatego napisałem "lightowa wersja":) nie wiem, jakoś długo nie myślałem nad tym porównaniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones