PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645098}

Elektryczne dzieci

Electrick Children
6,5 2 197
ocen
6,5 10 1 2197
6,2 4
oceny krytyków
Elektryczne dzieci
powrót do forum filmu Elektryczne dzieci

Co to w ogóle za głupi pomysł z tym, że zamiast możliwości oceny pojawia się "film czeka na swoja premierę" i nie mozna ocenić?
Póki co więc wpisuje ocene tutaj: 8/10. Gorąco polecam, świetny film.

ocenił(a) film na 7
raj001

Zgadzam się z raj001, moja ocena 7/10.

ocenił(a) film na 5
raj001

Zwłaszcza, że dziś można go będzie obejrzeć na Off Plus Camera. Trochę głupio filmwebie

ocenił(a) film na 8
arekolek

Na Off Plus Camera był już w niedzielę i wtedy go też oglądałem :)

ocenił(a) film na 7
raj001

Wczoraj widziałem na Off Camerze. Chyba nie było osoby której się nie podobał. Pani reżyser, która zrobiła ten film jest przemiłą osobą.

turekxaxa

Dokładnie i co mnie zdziwiło też jest Mormonką :)

kotek658

widziałam go dzisiaj na Off Plus Camera. fajnie by było, gdyby go odblokowali...

czysc00

ja również z OFF-u, uważam, że zasługuje na 7/10, na pewno jeden z lepszych w konkursie głównym :)

ocenił(a) film na 6
Woordoo

Do kogo można napisać maila w takiej sprawie odblokowania?

Aveevee

Myślę, że należałoby napisać do redakcji. Jednak zadajmy sobie pytanie, po co powstały te ograniczenia - Filmweb walczy z piractwem, stąd możliwość oceny filmu dopiero po premierze. Moim zdaniem to trochę krzywdzące uogólnianie, ale cóż...

ocenił(a) film na 8
Woordoo

Wszystko pięknie, ale w przypadku EC na stronie nie ma nawet tej daty premiery, więc możemy sobie czekać w nieskończoność... A światowa premiera - za imdb - w lipcu, chociaż film hula po festiwalach od lutego.

Też oglądałam na OPC, dla mnie 8/10. :)

MetalMia

wlasnie ja sobie mieszkam w londynie i to leci w kinach i nie moge nic na biezaco oceniac juz bo poblokowali...

raj001

Oglądałam na "Dwóch brzegach" - 8/10

ocenił(a) film na 8
raj001

Popieram widziałam również na Dwóch Brzegach, zabawny i lekki film, ocena 8/10

raj001

Dalej nie odblokowany i nie ma opisu :<

ocenił(a) film na 7
ntx

To dodaj.

raj001

Zgadzam się z Tobą. Dlatego dla pewności wolę jeszcze sobie tworzyć bazę danych obejrzanych filmów w MS Access. Również mnie denerwuje brak możliwości oceny, jeżeli widzę, że w internecie film już jest, więc jak może czekać na premierę? Moderatorzy "FILMWEBU" chyba nie nadążają z aktualizacją. MOże by się więcej moderatorów przydało?

ocenił(a) film na 4
Tomik_4

co to jest MS Access?

jacpod

Baza danych "Microsoft". Nie słyszałeś? Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones