PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5289}

Dzień Niepodległości

Independence Day
7,2 225 085
ocen
7,2 10 1 225085
6,0 21
ocen krytyków
Dzień Niepodległości
powrót do forum filmu Dzień Niepodległości

a końcówka już tak naciągana, że można puścić pawia. Jedyny plus to wyobraźnia i efekty

ocenił(a) film na 4
major_xx

niestety masz racje, w pełni się zgadzam

ocenił(a) film na 5
Karol_250

Dzięki! Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 5
major_xx

Patetyczny do zrzy... Bloom mnie drażnił, historia naiwna na maxa

major_xx

Ja się zawsze świetnie bawię na tym filmie i nie obchodzi mnie, że jest patetyczny i naiwny. Taki jego urok.

ocenił(a) film na 5
marcin261287

masz prawo, ja tylko chwilami

ocenił(a) film na 7
major_xx

To film ma wyobraźnię? xd Może chodzi Ci o pomysły albo koncepty? Końcówka to typowy happy end, klasyczny dla blockbusterów, które mają dawać rozrywkę i radość, a nie smucić porażkami, więc nie wiem czego się spodziewałeś? Jak dla mnie jest to klasyk kina rozrywkowego, fajne postaci (chociaż schematyczne), dialogi nie są żenujące, akcja jest dobrze poprowadzona i nie psuje odbioru całości - po prostu dobry film akcji.

ocenił(a) film na 5
luk11c4

ale można to pokazać inaczej, a nie tak do przesłodzenia i nie tak przewidywalnie! Wiele filmów ma bardzo podobną strukturę scenariusza, pełno jest filmów o "mścicielach" rozwalających jakąś mafię, kończą się szczęśliwie, ale jedne ogląda się z przyjemnością, a inne z zażenowaniem

ocenił(a) film na 7
major_xx

https://www.youtube.com/watch?v=-gu8GQOJhdA

ocenił(a) film na 3
major_xx

Już pierwsza scena z amerykańska flagą na księżycu zdradza z jakim gatunkiem mamy do czynienie.

ocenił(a) film na 5
dolnoslazak

No dokładnie!!!

major_xx

To cały Emmerich - świetne zdjęcia i efekty, ale fabuła do d...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones