PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5289}

Dzień Niepodległości

Independence Day
7,2 225 083
oceny
7,2 10 1 225083
6,0 21
ocen krytyków
Dzień Niepodległości
powrót do forum filmu Dzień Niepodległości

może zawyżyłem ocenę ze względu na sentement z dziecinstwa,ale warto go polecic. Rzecz jasna jest mnóstwo błedów logicznych,ale kogo to obchodzi ? To film o najezdzie kosmitów i ma na dostarczyć rozrywkę. W tej kategorii Dzień Niepodległości to bardzo dobra propozycja

ocenił(a) film na 8
Gladiator1000

Mam bardzo podobne odczucia, głównie sentyment.

ocenił(a) film na 2
Gladiator1000

dla ludzi z płytkim gustem film jak najbardziej się spodoba

ocenił(a) film na 9
Kamecha

Oczywiście, bo Tobie jest dane oceniać, ,, płytki gust ludzi" żenada. :)

ocenił(a) film na 2
Kilyan

ty, co dałeś 9 temu czemuś - zamilcz człowieczku, oszczędź sobie wstydu

ocenił(a) film na 9
Kamecha

Polecałbym Tobie zamilczeć bo nic sobą nie prezentujesz :)

Kilyan

Wakacje się zaczęły. Należy się przygotować na zalew tego typu buraków.

ocenił(a) film na 2
marcin261287

Wakacje? Dobrze wiedzieć. Czasami gimbaza może zaskoczyć jakąś ciekawą informacją. Dziękuję marcinku

ocenił(a) film na 9
Kamecha

zostanę archeologiem, ale muszę to napisać. Strasznie mnie bawią ludzie Twojego pokroju:)

ocenił(a) film na 9
Kamecha

zostanę archeologiem, ale muszę to napisać. Strasznie mnie bawią ludzie Twojego pokroju:)

darles0103

Ale on swoje kretyńskie wpisy tworzy na serio. Mimo wszystko dostarcza rozrywki ;)

ocenił(a) film na 8
Kamecha

AAAAAhahahahahahaha :D

ocenił(a) film na 6
Kamecha

nie pier.dol :)
ten film jest wyjątkowo głupi, ale mam do niego jakiś dziwny sentyment, który pozwolił mi go właśnie obejrzeć po raz kolejny z dużą przyjemnością. w sumie to chyba jedyny tak głupi film, który mi się podoba. niezła kompletnie odmóżdżająca komedia i tyle. nie ma o co spinać dupy i udowadniac każdemu absurdy tego obrazu, b0 każdy jest ich świadom przecież :D

ocenił(a) film na 9
Kamecha

Ktoś lubi takie proste, lekkie kino więc ma płytki gust - bzdura !!!
Ja lubię zarówno takie kino ( np. Szybcy i wściekli, X-men, Transporter ), jak i kino ambitne ( Ojciec chrzestny, JFK, Frost/Nixon, Pokój ) i każdemu z tych filmów nie daję mniej niż 7/10.

I co ty na to ?

ocenił(a) film na 2
piotras84_fw

szybcy i wściekli i transformers? Mam do ciebie prośbę - wysterylizuj się... nie przekazuj swych genów dalej ;)

ocenił(a) film na 9
Kamecha

A gdzie tam ku##a widzisz Transformers ? Mam prośbę - kup sobie okulary i nie pier##l głupot ;-D

ocenił(a) film na 2
Gladiator1000

Niestety, naiwność przesłodzonej do granic końcówki psuje całkowicie odbiór tego filmu

ocenił(a) film na 9
Gladiator1000

Zawsze z chęcią powracam do tego filmu. Mam sentyment do tej produkcji. Jak dla mnie bardzo dobra rozrywka. Klasyka.

John_Cage

Fajnie się czyta tak dawne komentarze. W moim mniemaniu nie zmienia się nic- jak był, tak będzie "Dzień Niepodległości" dobrym filmem.

Gladiator1000

Dokładnie, nie jest może najambitniejszy, ale w swojej kategorii jest po prostu świetny. Genialenie się to ogląda nawet w 2022, efekty świetne jak na tamten rok. Nie wiem ale mam cały czas wrażenie że nawet filmy współczesne nie wyglądają tak dobrze. Naprawdę świetne kino. Oczywiście jest tam propaganda amerykańska, ale hej to film amerykanów więc czemu nie mogą sobie siebie pogloryfikować, wszyscy tak robią :)

Gladiator1000

Obejrzałam film po wielu latach. W dzieciństwie to mieliśmy dużo lepsze kino niż teraz. Film się nie zestarzał nadal ogląda go się świetnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones