PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564967}

Dzień Niepodległości: Odrodzenie

Independence Day: Resurgence
5,1 55 699
ocen
5,1 10 1 55699
4,1 9
ocen krytyków
Dzień Niepodległości: Odrodzenie
powrót do forum filmu Dzień Niepodległości: Odrodzenie

Śmierć szarych komórek.

użytkownik usunięty

Najgorszy film jaki widziałem w ostatnim czasie. Poza CGI wszystko było tragiczne.
Scenariusz, dno.
Montaż, dno.
Dialogi, dno.
Gra aktorska, dno. (efekt montażu i dialogów)
Ilość bezsensownych wątków przytłaczająca.
Komplety brak logiki i konsekwencji u postaci.

Nie polecam.

użytkownik usunięty
SupremeLeader

Gimnazjum skończyłem jakieś 10 lat temu.
Dorośnij.

ocenił(a) film na 6

Gimbus to stan umysłu

użytkownik usunięty
SupremeLeader

http://i.imgur.com/brMQeHm.gifv

ocenił(a) film na 6

Oceniłeś deadpoola na 10/10, no gimbus. Rozumiem że jak się podoba to 10 a jak nie to 1. Trochę obiektywizmu kolego.

użytkownik usunięty
SupremeLeader

Deadpool jest idealnie zmontowany, historia została opowiedziana z pasją i wyczuciem , poczucie humoru było na idealnym poziomie, jak z komiksu. Dla mnie to był film idealny.

Tak ciężko pojąć, że ktoś ma inny tok myślenia i gust od Ciebie? Ić stąd

ocenił(a) film na 6

deadpool to arcydzieło kina? :) ja wiem że masz inny tok myślenia xd

ocenił(a) film na 7

To nieciekawie wydana kasa i samo dno,znaczy się wyczucia nie masz w podejmowaniu decyzji jak film idziesz oglądać,ja świadomi wydałem kasę i bawiłem się przednie

użytkownik usunięty
wildecard

Jak mogłem być świadomy tego, ze film będzie w moim odczuciu gwałtem na kinematografii wcześniej go nie oglądając? Podziwiam logiczne myślenie.

ocenił(a) film na 7

mogłeś poczytać recenzje przed wybraniem się do kina,dokształcić kto robi film,kto w nim gra itp itd>Moza powiedzieć ze wykonałeś samo gwołt na sobie :D

użytkownik usunięty
wildecard

Nie lubię czytać recenzji, budują nastawienie do filmu co psuje przygodę.

Wiedziałem kto w nim gra z trailera, więcej mi nie było potrzebne. To scenariusz i montaż zawiodły, nie ja.

ocenił(a) film na 1

Po katastrofalnym Świecie w płomieniach długo zastanawiałem się, obejrzeć ten film czy też nie no i obe.... - nie obejrzałem do końca. Szkoda czasu dla takiego gniota i czego ja się, kurcze, spodziewałem !? - 1/10 !!!

Szpila_1308

pieniądze wywalone nawet nie w błoto - tylko w g****. Szybko wyszedłem z kina jak jeszcze światło było zgaszone bo wstyd !

Zauwazył ktos? MASS EFFECT wersja skopana bardziej męczacego filmu dawno nie widziałem.

krzysiek0882

Chociażby jak zostali nazwani kosmici.

ocenił(a) film na 3

potwierdzam.

DZIESIĘĆ PRZYKAZAŃ PRAWDY O TYM FILMIE- Nie traćcie czasu na ten GNIOT
1. Synalek Pani wiceprezydent całe 2 godz płacze... Nawet jak go uleczyli to dalej beczy jakby miał 3 lata.
2. Mężuś Pani wiceprezydent - typowy przykład rozdwojenia jaźni - albo płacze razem z synalkiem albo się wścieka.
3. Członkowie "milicji" zachowują się jakby poszli polować na kaczki a nie na wojnę z kosmitami.
4. Pan Prezydent od razu chciał przyp. atomówką - nad własną głową - Celował sam w siebie i cały Waszyngton. Szczęście w nieszczęściu scenarzysta się opamiętał bo film skończyłby się w 4 minucie.
5. Pani wiceprezydent prowadzi rokowania z kosmitami pomimo że jest pozbawiona armii i łączności (poza leśną milicją)
6. Kosmici negocjują z Panią wiceprezydent tak jak imigranci którzy proszą o azyl w USA
7. Pan Doktor w 15 minut opracowuje superwirusa mając do dyspozycji kilka sztuk szkła laboratoryjnego.
8. Pod koniec filmu ujawniają się wreszcie Kosmici....WOW!! buahahahahahahahaha
9. "Graba" z panią wiceprzydent i wszyscy "nie żyją"
10. Najgorszy film jaki widziałem w ostatnich 10latach (absolutnie nie wiązać tego gniota z filmem "Dzień Niepodległości"

zgadzam się , po 20 głupich amerykańskich tekstów pseudo bohaterów wyłączyłem

Mylisz się kolego, dialogi i gra są znacznie poniżej dna i tego gówna co pod nim jest.

ocenił(a) film na 2

Nie wiem czy najgorszy, ale jest zły. Bardzo zły. O ile pierwszy Dzień Niepodległości był milusią ramotką o bohaterskiej Ameryce, to drugi jest gigantycznym product placement wschodzących rynków filmowych Azji.

Shavot rozpoczynając temat napisał chyba wszystko. Film zdecydowanie przerysowany chwilami niespójny i nielogiczny na grze aktorskiej i dialogach kończąc. Osobiście wbijam naciągane 4 za efekty. Suma sumarum można obejrzeć dla napisania posta na FW i nie polecić.

w pewnym momencie pomyślałem sobie "jak łatwo byłoby zrobić z tego parodię, nie, zaraz, to przecież jest parodia" i jak tak podszedłem do tego filmu, to nawet mi się podobał :)

użytkownik usunięty
sonoflight

Tylko to nie jest parodia. :

wiem ale uznałem go za parodię dobrego filmu sci-fi i dzięki temu go przełknąłem

ocenił(a) film na 1

Dokładnie, ten film to śmieć, nigdy nie powinien trafić do kin, a nawet na blu-ray. Sceny losowo pocięte, nie ma budowania akcji, zlepek ujęć bez polotu. Wstyd, wstyd, wstyd.

ocenił(a) film na 2

Zgadzam sie w 100 % - mnie nawet CGI nie podeszło - ot gameplay z kompa lub PS4 - gameplay'e to mogę pooglądać na youtube, nie zaś w kinie lub na ekranie TV

ocenił(a) film na 3

Racja dawno nie widziałem gorszego filmu, straciłem 2h z życia

Zgadzam się w 100%. Film beznadziejnie głupi, schematyczny i nudny. Nawet efekty CGI nie robią wrażenia, jedyna wyglądała ZNACZNIE lepiej choć była kręcona w czasach gdy wiele ujęć wykonywano za pomocą makiet. CGI wygląda sztucznie, jak ładna gra komputerowa.

ocenił(a) film na 1

Ale łączność komórkowa Ziemia/Ksiezyc dzialala :D

ocenił(a) film na 4

dokładnie jak trudno jest zrobić średni film. Tu oprócz efektów to masakra typowy mózgo jeb.cz dla nastolatków

ocenił(a) film na 3

A gdyby ten obleśny dziadzio wyskoczył nie w prześwitujących majtkach tylko w kalesonach, to co narzekalibyście nadal? A gdzie wasze poczucie estetyki? A naukowcy obfotagraujący stare szopy a pięknymi malunkami szprejem? To się nie liczy? A Murzyn zachodzący ich od tyłu? Ludzie, co jest, powiecie jeszcze może, że film miał dłużyzny?

Widocznie cały budżet poszedł na CGI i scenariuszem obarczono jakiegoś co najwyżej dwunastolatka, który całe dnie i noce spędza do upadłego przy konsoli.

ocenił(a) film na 2

CGI podobało mi się, ale reszta dała ciała.

ocenił(a) film na 8

Wszystkie zarzuty które wypunktował Shavot są słuszne.
Mimo to łyknąem jak pelikan ten film. Podobał mi się :D

ocenił(a) film na 2

Brawo Ty! I gadali tyle, że nie nadążałem czytać... i nic nie straciłem xD

ocenił(a) film na 5

Oglądając to myślałem że jestem na innej planecie HIHIHI
to i tak dobrze że 5 minut a tylko chciałem zobaczyć grafike a tu dubbing
mnie odłączył
Lepiej dzieci niech się wypowiędzą HIHIHI

ocenił(a) film na 5
g7o

No sci fi to musiałem obejrzeć cały ale bez dubbingu
Grafika,wykonanie profesjonalne ale scenariusz tak bez sensu i chaotyczny
że ledwo wytrwałem aby nie usnąć

g7o

No to dlaczego? "Why"? dałeś 7 ??.

ocenił(a) film na 5
Paraves

Nie no śpiący musiałem być już poprawiam

g7o

Lepiej późno niż wcale, ale to nie usprawiedliwienie. Pokaż podpisy pradziadków, dziadków i babć oraz rodziców i rodzeństwa na notarialnie potwierdzonym dokumencie, że jesteś w pełni władz umysłowych, a przyjmę do wiadomości twoją "jasną pomroczność".

ocenił(a) film na 5
Paraves

Wspaniały jesteś mój triceratopsie
przepraszam tylko szkoda gumek od klawiatury przy pisaniu hihi
powinieneś teraz być filmowym tyranozaurem

g7o

Ej, wiesz kto to triceratops? Kto, nie co, bo to żywe było. "Chętnie" Cię poznam - bez dwuznaczności. Tylko nie "rozumim" tego "przepraszam tylko szkoda gumek od klawiatury przy pisaniu" za stary jestem. Czytałem (dawno temu) powieść szkockiego pisarza Anthony’ego Burgessa z 1962 roku "Mechaniczna pomarańcza" lub "Nakręcana pomarańcza". To jazda bez "trzymanki"

CGI też było fatalne

ocenił(a) film na 1

Racja!W trakcie trwania filmu czułam narastającą złość..Na siebie..Że się dałam wpuścić w taki badziew..Nie będzie żadnej przesady w tym,jeśli powiem,że amerykański patos i heroizm-jest wybitnie torsjotwórczy;o nieba gorszy od niegdysiejszego heroizmu radzieckiego!Wszystko śliskie od..nowoporządkowoświatowej omasty,która także dokłada mdlącego smaku..A w trakcie projekcji-słychać rozpaczliwy,stadny krzyk:to..krzyczą ginące szare komórki!
Nie polecam!

Dałem jeden ze względu na jedną godną uwagi akcję w tym filmie , mianowicie kiedy królowa obcych upada ubita na autobus i wypuszcza z łapy kulę .

ocenił(a) film na 10

Film jest całkiem fajny a wątpie aby Rosja zywa zgodzie z Światem skoro wiadomo ze Rosja to naród faszystów i zbrodniarzy wojennych , chca za wszelką cene podbić świat

ocenił(a) film na 10

Hahahahhaahhaaahaaha śmieszą mnie te wszystkie komentarze na tej stronie obojętnie na jaki film nie spojrzę i w opinie to ALE BEZNADZIEJA JAK MOŻNA TAKIE COŚ OGLĄDAĆ lub ŚWIETNY FILM NAPRAWDĘ POLECAM wiec , spoko rozumiem ze ktoś ma inny gust i może się mu nie podobać ale czy to powód żeby krytykować wszystkich którzy sądzą inaczej i którym się on podoba bez przesady TO ZE AKURAT KOMUŚ ON SIĘ NIE PODOBA NIE ZNACZY ZE OD RAZU GO HEJTOWAC I NAPIE...LAC ZE JEST CHORY I DEBIL KOMPLETNY NIE ROZUMIEM TEGO I SZANUJE WSZYTKIE OPINIE I TE ŹLE I TE DOBRE

ocenił(a) film na 8

Film świetny a przez te komentarze dopiero teraz się do niego zabrałem. Nigdy więcej nie będę czytał tych waszych śmiesznych opinii.

ocenił(a) film na 2

beznadziejny film, szkoda czasu, poszlam spac, bo nie dalam rady dotrwac do konca

ocenił(a) film na 1

CGI też tragiczne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones