PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647176}
6,6 37 292
oceny
6,6 10 1 37292
4,1 14
ocen krytyków
Dywizjon 303. Historia prawdziwa
powrót do forum filmu Dywizjon 303. Historia prawdziwa

Poszedłem na ten film, bo nie miałem nic ciekawego do roboty. A tu zaskok. Na plus. Film ogląda się naprawdę dobrze. Z minusów mogę wymienić dialogi Niemców. Słabe. Polskie dialogi nawet zabawne. Efekty jak na polskie kino bardzo dobre. No może poza samolotami w przestworzach w drugiej połowie filmu (w pierwszej ogarnięte były naprawdę dobrze). Co jeszcze zauważyłem (dla mnie ciekawego), że gdy scena z klifem została pierwszy raz pokazana, gdy leciał samolot, gdzieś tam w tle, po lewej stronie leciał sobie ptak. I ten ptak machał skrzydłami w taki sposób jakby to były zdjęcia poklatkowe. Przypuszczam więc, że scena w kinie była w slo-mo, choć samolot leciał normalnym tempem.
A teraz pytanie, czy wie ktoś jaki kolor i jakiej marki został użyty na ustach Victorii Brown (Cara Theobold)? Zauważyłem przynajmniej 2 kolory. Wszystkie niesamowite. Pytanie może dziwne jak na faceta, ale chciałbym taki upominek żonie sprezentować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones