PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647176}
6,6 37 299
ocen
6,6 10 1 37299
4,1 14
ocen krytyków
Dywizjon 303. Historia prawdziwa
powrót do forum filmu Dywizjon 303. Historia prawdziwa

W dodatku "pobłogosławiony" przez samego syna Arkadego Fiedlera. Dla mnie to najważniejsza rekomendacja.

domanka_2

Dokładnie, pan Marek szeroko wypowiadał się w mediach, że jest sercem z tym filmem. Czytałam już parę opinii i relacji z tego brytyjskiego filmu i podobno jest źle... Podobno dużo zakłamań... Aż strach pomyśleć, że zagranicą będą to oglądać i mysleć, że to prawda.

ocenił(a) film na 10
pikpik9

To samo chcialam napisac. Ponoc w tej brytyjskiej wersji przedstawiaja nas Polakow, jako pijakow i nie odpowiedzialnych ludzi. Czytalm recenzje, ze pokazana jest scena, jak lotnicy dzien przed akcja pija do rana, a potem skacowani leca na akcje...
I pomyslec , ze Prezydent Duda objal patronat nad filmem, zenada...

ocenił(a) film na 9
domanka_2

Czytałem wywiady syna i to jak opowiadał o scenariuszu, przekonało mnie, żeby poczekać i iść do kina na Dywizjon 303, chociaż w pierwszej chwili jak usłyszałem, że będzie produkcja Polska I Brytyjska chciałem iść na Brytyjską. Zwiastuny jak sie porówna to również nasz film wypada dużo lepiej

WojWoj_Woj

Bitwa nie zachwyca, już jest co nieco opini.. Dorociński 1 misjce na plakacie a mało go. Dubbing na trójkę..

GoldenBoyGT

Szkoda. Ale spodziewałam się tego. Zatem czekamy dalej na premierę naszej rodzimej produkcji :)

domanka_2

mój znajomy byl na w piatek na tym drugim filmie z Dorocińskim, nie był zachwycony. Podobno dubbing kuleje, efekty specjalne niedopracowane, sporo błędów historycznych (on akurat zafascynowany historią). Czeka na 31 żeby mieć porównanie. Jesli o mnie chodzi, to ide tylko na ten za 2 tyg.

arabipak1

Moja kuzynka była na Bitwie, poszła bo lubi Rheona i Dorocińskiego, i żaden ją nie zachwycił. Rheon naprawdę się starał, szacun że ułożył usta po polsku, ale ten jego dubbing.... masakra. Dorociński tez jakiś nie żywy był
Jutro pójdę na nasz Dywizjon :) Przynajmniej nikt nikomu głosu nie podkłada

ocenił(a) film na 7
domanka_2

A tamtego pobłogosławił Andrzej !
to chyba lepsza rekomendacja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones