PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647176}
6,6 37 299
ocen
6,6 10 1 37299
4,1 14
ocen krytyków
Dywizjon 303. Historia prawdziwa
powrót do forum filmu Dywizjon 303. Historia prawdziwa

I pamiętajcie by nie pomylić filmów!

Anna_95

mozna się śmiać, ale jak przyjrzec się komentarzom w sieci, to ludzie nie ogarniają, ze to sa dwa różne filmy o 303. TEN jest polski.

katiaD_filmweb

Oba były robione w koprodukcji brytyjsko-polskiej.

Anna_95

dokładnie! Sama długi czas się nie orientowałam i dziwiłam, że nie ma tu np. Iwana Rheona (ale ten dubbing skutecznie mnie odstraszył od brytyjskiej wersji...). Dopiero akcja z plakatem uświadomiła mi, że będą dwa... Może i dziwne posunięcie, ale przynajmniej osiągnęli cel.

użytkownik usunięty
Anna_95

Ja nie pomylę na pewno. Tylko na naszym plakacie jest wskazówka od dystrybutora by nie pomylić i po drugie, tylko na naszych plakatach źle zaprojektowano oznaczenie kodowe RAF z tamtego okresu! Skąd oni wzięli taki układ kolorów?!

Anna_95

I nie pomyle. Ide na film "303. Bitwa o Anglie" z Marcinem Dorocińskim w jednej z ról.

tomek9136

pomylić łatwo, dlatego nie obśmiewałabym tak tego, ludzie naprawde czasami nie wiedzą na co kupiują bilety. Ja idę na ten na podstawie ksiażki Fiedlera :) ps podobno jeszcze gra kompuerowa wychodzi jakoś w tym terminie.

Anna_95

Swego czasu był problem z Jackiem Strongiem Pasikowskiego. W podobnym czasie do kin wszedł również Jack Ryan i kto się tym nie interesował, nie widział wielkiej różnicy między tymi filmami. Jakiś tam kolejny Jack, którego nie znamy (nawiązanie do filmu z Alem Pacino xD) i jakoś ludziom umknęło, że to nowy film twórcy Psów i Pokłosia. Także choć śmieszy mnie ten text z plakatu, to jednak faktycznie ma sens.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones