PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647176}
6,6 37 299
ocen
6,6 10 1 37299
4,1 14
ocen krytyków
Dywizjon 303. Historia prawdziwa
powrót do forum filmu Dywizjon 303. Historia prawdziwa

Obejrzalem, no i ten film bije angielski na glowe wszystkim. Swietnie poprowadzony watek niemiecki, sceny walk jak w Dunkierce Nolana (no prawie), podobnie budowane napiecie. Naprawde przy tak malym budzecie bardzo wysoki poziom. Moim zdaniem film jest ZA KROTKI!!! Mozliwe, ze nie bylo juz kasy na poprowadzenie niektorych watkow, ale i tak jest duzo bardziej skomplikowany scenariuszowo niz angielski odpowiednik, w ktorym praktycznie pominieto rozne motywacje Niemcow (poza kilkoma scenami na ziemi). Mocne 7/10

ocenił(a) film na 3
necrovomit74

Skoro to KINO klasy Światowej to.... dlaczego mocne 7????
Daj chłopie nawet 11 hahahah
I wytłumacz mi te... pominięte rozne motywacje Niemcow

ocenił(a) film na 8
BlueSky_on

motywacje - jest fanatyczny narodowy socjalista gotowi umrzec za Hitlera i popelniac zbrodnie w jego imieniu, sa trzezwo myslacy "normalni" Niemcy, ktorzy nie dali sie uwiesc narodowosocjalistycznej idei, ale walcza bo wymaga od nich tego obowiazek wobec kraju i honor oficera, ale w rzeczy samej gardza nazizmem, tego nie bylo w angielskim filmie...7, bo niestety mozna bylo dograc wiecej scen batalistycznych i rozwinac watki, ten film powinien trwac co najmniej 2 godziny

necrovomit74

To fakt. Jest skomplikowany scenariuszowo, bo tam po prostu go nie ma. Zbitka scen bez logicznego ciągu i emocji.

ocenił(a) film na 3
PanKracjusz

Miałem podobne odczucia :)

PanKracjusz

Zgadzam się w 100%.

ocenił(a) film na 2
necrovomit74

Nie wiem co bierzesz, ale blagam... bierz pol :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones