PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647176}
6,5 37 193
oceny
6,5 10 1 37193
4,1 14
ocen krytyków
Dywizjon 303. Historia prawdziwa
powrót do forum filmu Dywizjon 303. Historia prawdziwa

Minusy : 1 - za mało dramaturgii i emocji, które towarzyszyły przecież pilotom w każdym locie. 2 - po co powymyślali jakieś fikcyjne wątki skoro w samej książce A. Fiedlera pełno jest ciekawszych autentycznych historii! Jak robili to na podstawie książki to trzeba było z niej bardziej skorzystać. Ale jak wspomniałem ogólnie film OK

halens

To prawda z tą książką, ale najważniejsze, że można to pokazać na świecie bez żadnego wstydu

kriegelman

Nie,no to to masz słuszność całkowicie. Dobra reklama i naszych pilotów i naszych możliwości filmowych

halens

Mogliby też coś o generale Maczku nakręcić i bitwie o Maczugę!

kriegelman

Oooo dobry temat. Albo Narvik i pokazać Norwegom jak się za nich gamoni bilismy

halens

albo nasi w Tobruku czy Cyrk Skalskiego, oj znalazłoby się tematów. Niestety u nas wolą dotować jakieś bezsensowne filmy o niczym

kriegelman

Cyrk Skalskiego - moje marzenie. ale o naszych w Kampanii Wrześniowej też można by było coś nakręcić, bo to temat praktycznie większości totalnie nieznany. Tak jak historia naszych lotników bombowych

halens

Albo w ogóle o Skalskim coś nakręcić, nawet serial, zwłaszcza, ze wrzesień świetnie w swojej książce opisał

kriegelman

Do tego Zumbach, Horbaczewski czy bohater września Januszewicz

halens

Właśnie! W sumie taka lista byłaby dłuuuuga

kriegelman

Weźmy choćby listę naszych asów z listy Bajana - - o każdym można by film zrobić

halens

No i lotnicy bombowi. tam też było mnóstwo ciekawych historii

kriegelman

W ogóle nasze lotnictwo w czasie wojny to super historie. O lotnikach we Francji też jeszcze nic nie było

halens

I o lotnikach września! Masz "jedenastkę" w avatarze - a te "jedenastki" nie jednego szwaba posłały do ziemi!!!

kriegelman

Nawet "siódemki" co zakrawa na cud albo mistrzostwo naszych chłopaków:)

halens

Bo to mistrzowie pilotażu byli

halens

Prawda

halens

mnie tez sie podobał, popieram

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones