PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647176}
6,6 37 299
ocen
6,6 10 1 37299
4,1 14
ocen krytyków
Dywizjon 303. Historia prawdziwa
powrót do forum filmu Dywizjon 303. Historia prawdziwa

Forum filmowe jest zalane znawcami historii II WŚ. Zacytuję parę wypowiedzi dotyczących "303 bitwa o Anglę":
"Z tego co wiem od ludzi, którzy byli na planie to scenariusz z prawdą historyczną zbyt wiele wspólnego niestety nie ma..."
"Katastrofy w przestworzach" mają lepsze efekty, a fabuła też średnia i z przekłamaniami."
"Żenada... zero honoru, a jeżeli jeszcze skrzywili historię,"

Więc drodzy inkwizytorzy forumowi czy istniał Hauptman Hermann Von Oste?
Czy Hauptman Hermann Von Oste występował w książce Fidlera?

Albo kręcimy filmy zgodne z faktami albo filmy propagandowe o bohaterskich niemcach sprzeciwiających się imperializmowi hitlera będąc w paryskim burd@lu.
wiec?

nawieczor

Jeszcze raz zadam pytanie? idiota czy nawiedzony (choć to to samo). Jest takie stopniowanie: poznawca, znawca i wyznawca. Lecz się człowieku w psychiatryku i nie rób publicznej defekacji, bo to żenada!!!!!

ocenił(a) film na 4
Paraves

Argumenty? Tylko zaluz sliniak zanim odpiszesz.

nawieczor

Herman von Oste podobnie jak Jagoda Kochan i ta angielka i wiele innych to postacie fikcyjne, nie wierz w ani jedną scenę z tego filmu "Dywizjon 303 Historia nie-prawdziwa".

nawieczor

założyłem, co teraz? miałem już nie pisać, ale jesteś jak owsiki albo hemoroidy.

ocenił(a) film na 1
nawieczor

Ten film w ogóle niewiele ma wspólnego z książką.

ocenił(a) film na 7
nawieczor

W książce takiego nie ma, na liście asów Luftwaffe też, ale to w końcu film fabularny, a nie dokument, a akurat efekty im się udały, to właśnie największy plus filmu. Można to było zrobić lepiej, ale to że wielu ekspertów Jagdwaffe nie lubiło grubego Hermanna czy Hitlera, to akurat PRAWDA!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones