PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10003999}

Demaskator

Blacklight
4,6 3 547
ocen
4,6 10 1 3547
Demaskator
powrót do forum filmu Demaskator

że wolę go wymazać z pamięci dla dobrych wspomnień wcześniejszych filmów z Liamem.

bogaczjakub

a my wolimy wymazac ciebie i twoj komentarz z miejsca gdzie słońce nie dochodzi... jakbyś miał więcej niż 13 lat to byś nic nie pisał bo do świetnego taken minimalnie brakuje.

ocenił(a) film na 4
czouk7777

haha ja pitolę, aż sobie osmarkałem komputer. Dziecko, ile ty masz lat ?? minimalnie brakuje ?? hahahahahahahahahahahaha

gggggrzegorz

podobno dzieci tylko smarkają tam gdzie popadnie. nie ma to jak samemu się zaorać. pozdro gimbusiku i nie graj tyle w majnkrafta bo ci oczy zgniją od monitora z 1986 bez filtra

ocenił(a) film na 4
czouk7777

Cóż za cięta riposta, mówiąca o tobie WSZYSTKO...

ocenił(a) film na 6
gggggrzegorz

czyli nic ....

bogaczjakub

Nie gadaj, film ma wszystko co trzeba. Złych białych mężczyzn i wspaniałe kolorowe kobiety. No i walczące o komunizm wspaniałę prześladowane polityczki.

ocenił(a) film na 2
nnn_nnn

komunizm odrzucał demokrację liberalną, odrzucał też tzw. prawa człowieka. Nie bądź jak ruski troll czy bolszewik i nie fałszuj znaczenia pojęć.

ocenił(a) film na 2
bogaczjakub

Chyba najsłabszy film z Neesonem jaki widziałem, ostatnio zbytnia powtarzalność ról u Liama

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones