PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119750}

Choroba tropikalna

Sat Pralat
7,2 508
ocen
7,2 10 1 508
8,2 5
ocen krytyków
Choroba tropikalna
powrót do forum filmu Choroba tropikalna

Niestety nie przekonal mnie ten film ani odrobine. Po prostu go nie zrozumialem albo nie chcialem zrozumiec, a wynikalo to przede wszystkim z nudy bijacej z filmu. Pierwsza czesc to pulapka - przez prawie godzine ogladamy zaloty zolnierza do chlopaka mieszkajacego w osadzie przy lesie. Nastepna czesc, troszke bardziej ciekawa to juz tajemnicze dziwne zdarzenia w lesie, gdy zolnierz poszukuje tego samego dzieciaka. Moze dla kogos, kto studiuje kulture tych krajow badz kogos bardziej zainteresowanego taka mistyka, ten film bedze ciekawy. Dla mnie nie byl. Strasznie dlugawe zblizenia, po prostu niepotrzebnie irytujace dlugie momenty bez zadnego znaczenia. Szczerze, nie polecam. Ciekawe, jak argumentowalo jury w Cannes nagrode dla tego filmu.

ocenił(a) film na 8
dabram17

Nie znasz się Pan. Film świetny jak z resztą wszystkie tego reżysera. Trzeba po prostu lubieć i umieć docenić ten typ. A co do zrozumienia to tu nie ma co rozumieć tylko trzeba oglądać.

ocenił(a) film na 9
Niskobudzetowy

"tu nie ma co rozumieć tylko trzeba oglądać"

O to to to! Ktoś ci powinien polać (ja nie, biedny jestem...). Szkoda, że tak mało ludzi to... rozumie :)

użytkownik usunięty
Sqrchybyk

"polać"

Uwielbiam takie argumenty. Normalnie poziom jak na weselu nad ranem :-)

ocenił(a) film na 9

To nie argument, to pochwała :)

ocenił(a) film na 5
dabram17

Poszłam na ten film bo lubię takie mistyczno szamańskie klimaty, ale ledwo dałam radę usiedzieć w kinie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones