PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93086}
6,9 3 884
oceny
6,9 10 1 3884
Blood: The Last Vampire
powrót do forum filmu Blood: The Last Vampire

Tym czymś jest dynamika oraz bezkompromisowość. Śliczna Saya i jakże bezwzględna.

ocenił(a) film na 7
nephilim_718

dla mnie to jest to kawałek dobrej animacji. Chodzi mi tu oczywiście o realizacje. Animacja ruchów, kreska która daje wrażenie szybkich szkiców.

Zna ktoś może jeszcze dobrze zrealizowane animacje japońskie jeżeli chodzi o animacje ?

skarlok

Nie znam żadnego z podobną, "szkicową" animacją, ale ciekawe są też:
-MONONOKE- nie "księżniczka Mononoke" ale MONONOKE
-Mind Game- wspaniały surrealizm, który się bardzo przyjemnie ogląda
-Redline- nie oglądałam, ale słyszałam dużo dobrego o animacji
Te powyższe mają bardzo charakterystyczną kreskę, jak sobie coś przypomnę, do dopisze, i jeśli chcesz mogę polecić tytuły w których zastosowano jakieś ciekawe rozwiązania w animacji ;)

ocenił(a) film na 7
loveinu

Z tego co wymieniłeś to nie widziałem tylko Mind Game ale postaram się to szybko naprawić.
Miyazakiego to chyba już wszyscy znają ale co tu dużo mówić gość ma świetne produkcje no i zakładam że też świetny zespół.
Jeżeli chodzi o inne ciekawe realizacje to np. animatrix jedna część z tym chłopakiem na desce była ciekawa...czasami się zastanawiam ile czasu musieli poświęci aby naszkicować wszystkie klatki.
Jak byś nie widział to zachęcam do http://www.filmweb.pl/film/Tekkonkinkreet-2006-350090

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones