PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93086}
6,9 3 884
oceny
6,9 10 1 3884
Blood: The Last Vampire
powrót do forum filmu Blood: The Last Vampire

akcja jest, fabuła jest i niezła animacja - tylko tyle. ogólnie film jest zbyt krótki i prosty, zarówno zakończenie. taka podstawa. można obejrzeć.

ocenił(a) film na 6
martinesek1

calkowicie sie zgadzam z ocena tego anime. 6/10

martinesek1

Film jest krótki, bo jako taki stanowi zaledwie wycinek ze scenariusza rozgrywającego się na przestrzeni 200 lat (od XIX po XXI wiek) Akcja w filmie (czyli wydarzenia w Yokota Base) to tylko kawałek całej historii, który rozgrywa się w 1966r.

ocenił(a) film na 9
martinesek1

Nie do końca zgodzę się z Twoim zdaniem, aczkolwiek mogę to zrozumieć, bowiem anime nie każdemu się spodoba. Trzeba wczuć się w klimat. Dla mnie naprawdę bardzo dobra produkcja. Krótka i to smuci, ale jak ktoś już zauważył to zaledwie część fabuły. Świetna, wyważona animacja i ciekawa kreska, jeśli chodzi o postacie sprawiają, że jest to pozycja obowiązkowa dla każdego fana anime. Takie jest przynajmniej moje zdanie.

wujek_wietnam

Ja uwielbiam anime, ale moim zdaniem "Blood" był zbyt krótki, żeby wczuć się w historię. Chciałbym ten materiał zobaczyć jako pełnometrażowy co najmniej 90 minutowy film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones