PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723784}

Blackburn

The Blackburn Asylum
3,3 808
ocen
3,3 10 1 808
Blackburn
powrót do forum filmu Blackburn

Porażka

ocenił(a) film na 2

Film to totalny gniot. Jestem ogólnie bardzo tolerancyjny dla różnych filmów z gatunku Horror, ale tutaj na prawdę już chciałem aby jak najszybciej się zakończył. Ten film to podróbka takich filmów jak "Wzgórza mają oczy" i "Droga bez powrotu". Postacie nudne i wkurzające a sam film przewidywalny.

ocenił(a) film na 3
Szyszkovsky

Racja. I oczywiście brak zasięgu itp itd :D

ocenił(a) film na 6
Szyszkovsky

oj już nie był taki najgorszy ;)

ocenił(a) film na 5
granattowy

Gdzie można ten film zobaczyć z napisami PL ??

Szyszkovsky

Zgadzam się. Grupka młodzieży wrzeszczy i ucieka przez las przed grupą wiedźm. Następnie schwytani podejmują z nimi walkę o wolność. Fabuła oklepana do znudzenia. Czyli amerykańskich głupot ciąg dalszy.

ocenił(a) film na 5
Tomik_4

To kanadyjski film, nie amerykański.

Savathus666

Ok. Widać Kanadyjczycy "uczą" się od Amerykanów kręcić podobne horrory.

ocenił(a) film na 3
Tomik_4

Grupa wiedźm?

Psycho_Daddy

A niby co?

ocenił(a) film na 3
Tomik_4

Jeśli oglądałeś film to powinieneś wiedzieć że tu nie było żadnych wiedźm.

Psycho_Daddy

Oglądałem zwiastun. Te starsze siwe pomarszczone kobiety przypominały czarownice. Nie czepiajmy się szczegółów, OK?

ocenił(a) film na 3
Tomik_4

Nie no spoko,trailer zachęcający powiem szczerze ale filmu nie polecam.

użytkownik usunięty
Tomik_4

Ale za to Sarah Lind fajna :D jak dla mnie film ujdzie dawno nie widziałem żadnego slashera i ten wypadł całkiem ok, nie stawiałem mu zbyt dużych wymagań przed obejrzeniem więc się nie zawiodłem :)

ocenił(a) film na 2
Szyszkovsky

Nie dotrwałem do końca, szkoda czasu.. Już początek nie obiecywał zbyt wiele a im dalej film się ciągnął tym było jeszcze słabiej.

ocenił(a) film na 3
Szyszkovsky

Dalem 3 tylko ze względu na czarnulę z łukiem,ładna i zgrabna jej widok nieco osłodził mi męki podczas seansu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones