PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611288}
8,2 15 013
ocen
8,2 10 1 15013
Worms Armageddon
powrót do forum gry Worms Armageddon

pomysły na drużyny

użytkownik usunięty

w tym wątku możemy wymieniać się pomysłami na drużyny do Worms Armageddon.
najlepiej nie skupiac sie tylko na nazwie druzyny i pojedynczych robalach ale tez dobrac do niej głosy, hymn, flagę i nagrobek...
ale ja nie zacznę bo idę lulu:P
PS: 10/10 gra w 100% równie genialna i grywalna dziś jak kilkanaście lat temu w dniu premiery....
jak wiele innych gier może się takim osiągnięciem pochwalić?

pamietam ze mialem druzyny "faszysci" i "mafia"
wiem ze w faszystach byl hitler, mussolini, stalin, himler, jeszcze jacys tam ale juz nie pamietam kto, dla zartu dawalem do tej druzyny tez brata :D glosy mieli polskie zawsze a nagrobki byly gownem :D hymnu nie pamietam.
A w mafi byli al capone, don corleone, i jacys tam jeszcze inni nie pamietam tez, ten sam jezyk i nagrobek co u faszystow :D

ja mialem PC i nazwy kompomentow z peceka,czyli amd phenom 4x3.2ghz,4gb ram ddr 3,jakas plyta gl,tracer case,cool cos tam zasilacz,dysk 250gb,gf.260,soundblaster 5.1 ale mialem normalnie pozapisywane,tyle ze siedze w hiszpani i nie pamietam dokladnie wszystkich nazw podzespolow,flage mialem polske,hymn jakis rock czy cos w tym stylu,bron specjalna golab,i tyle ;D

użytkownik usunięty
logos1996_1996

hmmmmmm ja miałem drużyn sporo (znaczy mam bo wormsy ciągle na dysku)
m.in Looney Tunes (bugs, duffy, yosemite sam, itd.) Friends (cała szóstka z przyjaciół + chyba gunter i + central perk^^) Mortal Kombat (8 postaci wg. mnie najważniejszych, ale akurat te każdy powinien wybrać sam) Simpsonowie (najlatwiejsza do zrobienia, w grze jest dużo obcji flag, nagrobków, i zajebiste dzwieki wlasnie z tego serialu:P) Discworld (postacie ze świata dysku Terrego Pratcheta - dzwieki były z Ace Ventury psiego detektywa - świetnie pasowały:P) ponadto miałem takie drużyny jak bogowie z mitologii greckiej, czy główni źli z obu części diablo (3 braci, te 4 pomniejsze demony z diablo 2 i chyba izual albo ktoś taki^^)

grywałem z kumplem i on też miał swoje własne drużyny, przed formatem był to "dragon ball" (jakieś bubu, vegety i cholera wie co jeszcze - nie oglądałem tego^^) a potem LOTR (8 postaci z władcy pierścieni)

Ja miałem drużynę "Disturbed" w skład wchodzili: Wolverine, Ironman, Deadshot, Hulk. Disturbed znaczy niezrównoważeni, jakby ktoś nie wiedział.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones