PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608106}
8,7 14 264
oceny
8,7 10 1 14264
Warcraft III: The Frozen Throne
powrót do forum gry Warcraft III: The Frozen Throne

Chętni niech piszą w tym temacie, mogę zagrać przez : battle.net,garena bądź hamachi.

Tylko standardowa gra, żadne doty i inne temu podobne.

ocenił(a) grę na 10
Lecho1523

Ja podobnie. Nie lubię dot i modów.

ocenił(a) grę na 1
Lecho1523

a po **** pisać w tym temacie jak mozna wejsc na battlenet i zagrac ... Oo

saveferris

Bo wole zagrać z kimś ze znanego mi portalu zresztą tam jest pustka i bieda, prawie nikt tam nie gra.

ocenił(a) grę na 9
Lecho1523

jak to nie gra ? :) co ty piszesz.. jak ja grałem na BN to nie było z tym żadnego problemu.... ale kiedy to było ... eheheh .. hmmmmmm gre zakupiłem w 2008 i grałem w nią aż do 2010 :) nie codziennie :P oFc ... ale Bn rządził ... ehhh stare czasy narobiłem sobie smaku i mam ochotę zagrać :D

Simon_Harrison

Jak tam byłem pół roku temu to było słabo, zresztą Garena lepsza, tak czy siak gra już wymarła i prawie nikt w nią nie gra, ja też już skończyłem bo to nie miało sensu.

ocenił(a) grę na 9
Lecho1523

muszę coś sprostować ... zakupiłem w 2003 i grało się do 2009 :D... to tak żeby jasne było... natomiast Garene pamiętam, chyba grałem w DOTE na niej... byli tam bardziej zaawansowani...
Natomiast piszesz, że gra już wymarła, smutno to słyszeć, tyle lat i wiele radości, no ale cóż, na każdego przychodzi kres :)

Simon_Harrison

To głównie wina graczy i blizzarda, blizzard kompletnie olał W3 i skupił się na WoWie i robieniu SC2, ale mimo to wciąż w grę grało bardzo dużo osób i było organizowane mnóstwo turniejów i była w zestawie gier na WCG(chociaż w Polsce już wymarła kilka lat temu. Parę miesięcy temu było kilka turniejów dla podratowania ale nic poza tym), od 2010 już było coraz gorzej a w 2011 zaczęło się sypać, głównie za sprawą SC2, większość znanych i najlepszych graczy przerzuciła się właśnie na StarCrafta(min. Grubby) a w turniejach zostali głównie Azjaci. Tak było na wiosnę tego roku, jak jest teraz to nie wiem bo od kilku miesięcy nie śledzę sceny i nie gram w Warcrafta. Pozostaję nam mieć nadzieję że kiedykolwiek powstanie Warcraft IV, ale pewnie szybciej niż za 5 lat go nie ujrzymy.

ocenił(a) grę na 10
Lecho1523

Prawie nikt w nią nie gra? Na Garenie Europa często trudno dobić się do wolnego miejsca w pokoju ;-)

blavod

Jeszcze? Ja grałem na garenie ostatnio jeszcze przed wakacjami w zeszłym roku i faktycznie trudno było wbić ale tylko na 2 roomy, pozostałe 3 były zapełnione może w 10%. Zresztą tutaj bardziej chodzi ile będzie gier na lanie, bo ilość osób w pokoju o niczym nie świadczy. Z chęcią bym jeszcze w to pograł ale nie lubię wracać do gier w które byłem dobry po jakimś czasie bo po pierwsze trzeba od nowa się uczyć ogarniania a po drugie przychodzi myśl że jakbym grał do teraz to byłbym jeszcze lepszy.

ocenił(a) grę na 10
Lecho1523

W tej chwili Room E3 i E4 są pełne, w pozostałych po 100-200 zajętych miejsc. Wśród moich znajomych gra jest jedną z najbardziej popularnych (obok Quake'a i CSa oczywiście). To co piszesz o wracaniu do gier - sama prawda.

blavod

To ciekawe wtedy, jak ja grałem ostatnio to na świecie z czołówki grali w 90% Azjaci a Polsce przestali robić turnieje i przerzucili się na SC II, skoro jest tak jak piszesz i jeszcze gra w to nawet tyle osób to spoko.

użytkownik usunięty
Lecho1523

Przepraszam a co to jest garena i czy jest to legalne granie przez nią ??? Ja gram na Battle.net nick fibrus

Nie widzę powodu żeby garena miałaby być nielegalna, wiem że jest bardziej popularna i praktyczniejsza od battlenet :)

użytkownik usunięty
Lecho1523

jak zainstalować garenę ???

ocenił(a) grę na 10
Lecho1523

A co to za problem pograć sobie w standardową mapę przez wyszukiwarkę meczy?

użytkownik usunięty
Lecho1523

Mam zamiar znowu po wielu latach pograć sobie przez Battle.neta, tak więc podpinam się z pytaniem, czy wiele osób jeszcze w to gra?

użytkownik usunięty

Bardzo dużo osób gra a mi po zmianie na stałe IP przestało konto na Battle.net działać :(

ocenił(a) grę na 9
Lecho1523

Grywasz jeszcze w tę gierkę ? Ostatnio jak co parę lat sobie ją przypomniałem i zagrałbym sobie przez neta ale uszkodzony mam komputer

Ramsey_Fighter

Już dawno nie, nawet nie wiem jak wygląda teraz internetowa scena, czy jeszcze ktoś w to gra, ale pewnie garstka ludzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones