PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662462}
8,3 12 227
ocen
8,3 10 1 12227
Until Dawn
powrót do forum gry Until Dawn

Fabuła

ocenił(a) grę na 10

Ta gra posiada tak dobrą fabułę że myślę iż film na jej podstawie byłby świetny

ocenił(a) grę na 8
Pawel4323

Otóż nie. Gra czerpie z horrorów, jej fabuła niczego nowego do tego gatunku by nie wniosła i film przepadłby w tłumie innych filmów.
Są całe grupy filmów o grupie nastolatków z akcją umiejscowioną w domu na odludziu i psychopatycznych mordercach. Nie brakuje też takich o zdeformowanych mutantach polujących na ludzi.
W grze widać silny wpływ takich filmów jak Pandorum oraz "Zejście". Oba polecam obejrzeć, z tym że "Zejście" posiada 2 różne zakończenia: trudne do interpretacji dla widza europejskiego (gorzki posmak niepewności - polecam), oraz happy end dla widza amerykańskiego (nic po nim nie pozostaje).

ocenił(a) grę na 8
Pawel4323

Szkoda, ze Supermassive jest tak nisko w hierarchii Sony, wg. mnie są równie swietni co Quantic Dream

ocenił(a) grę na 7
Pawel4323

No nie wiem, zbior klisz i archetypow z horrorow klasy B + masa powolnego chodzenia, nie wroze sukcesu.

ocenił(a) grę na 8
Pawel4323

Tak film byłby dobry,w dodatku z tymi ładnymi aktorkami które tu występują ;).Ogolnie gra bardzo dobrze się prezentuje.Przeszedłem teraz na PS5 i z nowymi aktualizacjami wygląda to wszystko bardzo realistycznie,choć wiadomo że fantastyki jest tam sporo.Gra godna polecenia.

Pawel4323

Chyba się doczekamy :)

Pawel4323

https://www.gram.pl/news/powstaje-film-until-dawn-produkcja-bedzie-listem-milosn ym-dla-fanow-gatunku-pierwsze-informacje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones