PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693785}
8,7 282
oceny
8,7 10 1 282
Rocksmith 2014 Edition
powrót do forum gry Rocksmith 2014 Edition

Bardzo fajny program do nauki dla początkującego i rozwijania posiadanych już umiejętności. Super
mini gierki, w których ćwiczymy slidy, dźwięki harmoniczne, chwyty czy też skale. Rywalizujemy w
nich z innymi graczami o miejsce w rankingu więc motywacja jest!:) Dużo materiałów do nauki, sam
mam staż gitarowy 3 letni a dowiedziałem się dużo nowych rzeczy. Godny następca poprzedniej
części, brakuje tylko trybu kariery który pomimo swej banalności moim zdaniem był bardzo fajny.
Jedyny minus to baza piosenek, jakoś większość nie przypada mi do gustu, no i bardzo dużo
piosenek na niestandardowym stroju gitarowym, a bardzo nie lubię zmieniać stroju z E standard, nie
wiem dlaczego :-) 10/10

ocenił(a) grę na 9
mmaakkss

Mi tez sie ta gra bardzo podoba, zwlaszcza to ze mozna przez steama dokupic inne piosenki. Korzystam z niej bardziej dla zabawy niz nauki bo juz dluzej gram ale niestety z poczatku trudno bylo zalapac ktore struny w grze udezac przez to, ze jest to zupelnie odwrotniepokazane niz w tabulaturach i jak mniemam poczatkujacy ktorzy beda chcieli sie czegos innego nauczyc tez beda mieli problemy z przestawieniem sie. Jak narazie to jedyny minus i goraco zachecam kazdego by sprobowal!

Blur68

Tak też miałem/mam problemy z tymi strunami, szkoda że nie ma tam zwykłych tabów do wyboru :)

ocenił(a) grę na 10
mmaakkss

Popieram opinie. Gra jest po prostu świetna. Żałuje że nie dowiedziałem się o niej wcześniej.

ocenił(a) grę na 8
Banialuki_filmweb

Gra świetna, ale ja mam kilka zastrzeżeń. Po pierwsze tryb lekcji jest moim zdaniem za mało rozbudowany. Powinien być jakiś tryb szkoły, który nam zapodaje każdego dnia ćwiczenia, ocenia nasze postępy. i powinien tak właśnie uczyć, niestety nudne ćwiczenia to podstawa, a tego brakuje. W trybie lekcji jest po jednnym ćwiczeniu dla każdej techniki i tylko od nas zależy kiedy i czy wogóle sobie to włączymy. Jak byłby wirtualny nauczyciel, który nas pilnuje i wskazuje kiedy i co mamy ćwiczyć to mogłoby to mieć lepsze skutki w edukowaniu. Oczywiście nie mówię że to miałaby być przymusowa opcja, ale mogłaby się pojawić jako dodatkowy tryb "szkoły". Druga rzecz to to, że jest pare piosenek które są tak trudne, iż uważam, ze jeśli ktoś będze w stanie je perfekcyjnie grać, to znaczy że jest na tyle dobrym gitarzystą, że nie potrzebuje rocksmitha. A ktoś kto kupuję tę grę do nauki, to nie sądzę by był w stanie opanować takie kawałki jak chociażby joe satriani - satch boogie.

Peter_1987

Każdy gitarzysta potrzebuje Rocksmitha bo RS to nie tylko nauka ale i super zabawa :) Poziom trudnosci zalezy od punktu widzenia np ''R U mine'' które mnie z początku przeraziło kiedy ustawilem wysoki poziom trudnosci teraz już rozwalone na ponad 100% :) jakbym przysiadł do satch boogie to mysle ze tez bym to opanował ale ta piosenka mi się zwyczajnie nie poodoba i przez to zero motywacji :P A co do ćwiczeń - wszystko jest dobrze pokazane i teraz już od nas zależy czy poza grą poświęcimy czas na doskonalenie wszystkiego. Dużym brakiem jest nie umieszczenie lekcji dotyczącej podstaw muzyki, to taka jazda samochodem ale nie wiemy co go napędza ;) Nie mówie tu o nauce nut ale chociażby o rozstawieniu dźwięków na gryfie, czym jest oktawa, dźwięki dur moll itp

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones