PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623603}
8,3 294
oceny
8,3 10 1 294
Reksio i wehikuł czasu
powrót do forum gry Reksio i wehikuł czasu

Ah pamiętam jak zagrywałem się w demo tej gry. Uwielbiam serie gier reksio ale ocena wiekowa jest mocno zaniżona. Każda część charakteryzuje się nie wyobrażalnym poziomem trudności zagadek. Pamiętam że nie ukonczylem żadnej części bo z poziomu na poziom robiło się coraz trudniej. Pamiętam jak włączyłem reksio i piraci to nie mogłem przejśc samego początku klikałem wszędzie i nic. Ta gra powinna być min. od 12 lat co z tego że jest dla dzieci jak dziecko i tak nie przejdzie do konca. Ta gra mogłaby zagiąć nawet dorosłego wyjadacza gier logicznych. Ostatecznie gdyby jednak nie powstała ta znamienita seria ludzie kojarzyliby gier na podstawie starych polskich bajek tylko bolek i lolek gra edukacyjna. ble :b

oleksiey2000

Bo oto chodziło, aby rodzic grał z dzieckiem.
Mi się udało przejść wszystkie te gry samemu, nawet ostatnia była dla mnie przez to zbyt łatwa.
Ta seria doczekała się miana klasyka, ale tylko u tych, którzy w nią grali.

oleksiey2000

Gdy grałem w pierwsze 4 części miałem 9 lat. Jedyne problemy jakie napotkałem to w UFO nie mogłem rozszyfrować kodu "łabądek, łabądek, bałwanek, bałwanek" (aż mama zadzwoniła do znajomego informatyka i on odgadł). W części o czarodziejach miałem kłopot z ostatnią falą drobiu, choć nie wiem czy nie było to spowodowane słabym już jak na tamte czasy komputerem i kartą geforce 2. W nemo grałem jak miałem 11 lat i na poziomie łatwym trochę musiałem się napocić pod piramidą gdzie trzeba było odnaleźć tablice. Wiadomo w tamtym czasie wielu easter eggów i nawiązań do literatury i filmu nie rozumiałem, no ale do tego to trzeba mieć tak z 15 lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones