PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624440}
8,8 49 tys. ocen
8,8 10 1 48841
Grand Theft Auto V
powrót do forum gry Grand Theft Auto V

http://www.filmweb.pl/news/GTA+V+po+polsku!-95524
To najlepsza informacja, jaką można było w końcu zobaczyć :D
Wreszcie nie będzie trzeba oczekiwać kilku lat, aż amatorzy podejmą się spolszczania gta.

ocenił(a) grę na 10
5476

Filmweb pisze już bezsensowne artykuły tylko po to aby pisać. O polonizacji GTA V wiadomo od dawna.

Banana_Power

To nie jest bezsensowny artykuł, ponieważ to dziś cenega oficjalnie potwierdziła że wyda polonizacje. Wcześniej były tylko insynuacje

ocenił(a) grę na 10
5476

Można było to przewidzieć. A jeśli nie w dniu premiery była by polonizacja to kilka tygodni lub trochę później w wyniku pracy fanów.

Banana_Power

taaaaaaaaaaaaaa. Tak samo jak L.A. Noire. "Fani" tworzą polonizacje od 2011 i jeszcze nie ma, a na forach zapewniają że praca wciąż w toku.
Z gta 4 nie było lepiej, gdyż na łatkę czekało się około roku od premiery. A gta 5 ma jeszcze więcej misji i wątków pobocznych, a co za tym idzie więcej tekstu do przetłumaczenia. I nie sądzę że zajęło by to fanom mniej niż rok. Chyba że ktoś by im zapłacił :]

ocenił(a) grę na 9
Banana_Power

Na jakiej podstawie twiedzisz,że można było to przewidzieć? GTA V to pierwsze GTA z oficjalną polonizacją. Pierdzielisz bez sensu,synek.

ocenił(a) grę na 10
5476

Najlepsza wiadomość w dniu dzisiejszym ;].