PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=864043}
9,0 2 497
ocen
9,0 10 1 2497
God of War: Ragnarok
powrót do forum gry God of War: Ragnarok

Wczoraj

ocenił(a) grę na 10

Wbiłem swoją pierwszą platyne na Ps4 za sprawą God of wara z 2018 idealnie przed premierą kontynuacji.
Jaram się

ocenił(a) grę na 7
PrimalElf1512

Ja platyne wbilem ze 2 lata temu, a 10 minut temu ponownie przeszedłem samą główną fabułę xD No i dobrze zrobilem bo juz zdazylem zapomniec, że Atreus to Loki itd.

ocenił(a) grę na 10
celebes

A ja nadal pamiętam ten twist i jeszcze tą ukrytą scenę w domu.

ocenił(a) grę na 7
PrimalElf1512

Ta scena w lekko zmodyfikowanej formie się pojawia w pierwszej godzinie gry w Ragnaroka.

ocenił(a) grę na 10
celebes

I ta scena z początku Ragnaroku bardzo mi przypominała opening Bękarktów wojny. Nie wiem czy ktoś jeszczem miał to skojarzenie.

ocenił(a) grę na 7
PrimalElf1512

Bloodborne na profilowym to tam zrob platynke, ale lochy kielicha moga wymeczyc. Ja przez nia bym obnizyl ocene tej gre nieslusznie, tak mnie irytowaly xD

ocenił(a) grę na 10
Goku22

No w sumie byłbym wstanie zrobić platynę ale jest jeden szkopół bo o ile Lochy mógłbym zaliczyć tak zebranie broni to już dziwna sprawa ale cóż spróbuje a jeśli chodzi o moje przejście Bloodborne no to obecnie przechodzę po raz trzeci i tym razem chce na zakończeniu gdzie Germnan ucina mi łeb.

ocenił(a) grę na 10
Goku22

I tak w ogóle Bloodborne to póki co moja ulubiona gra na PS4 i druga przeze mnie ograna na tej konsoli bo w 2021 kupiłem ps4 by nieco rozszerzyć growe horyzonty o kilka klasyków ale kupiłem przede wszystkim z myślą o tej grze. Uwielbiam trylogie DS uwielbiam from software no i nie mogę doczekać aż zagram w Elden ring.

ocenił(a) grę na 7
PrimalElf1512

Elden ring super - jestem właśnie w trakcie, bo miałem przerwę na Ragnaroka, ale jednak wolę FS. Też ich uwielbiam. Bloodborn był moją pierwszą gra od nich i jeszcze wyzwaniem zanim się wprawiłem. Właśnie platyna nie jest trudna. Zobacz sobie. Nie zbiera się żadnych broni, nie robi new game +, w dark souls platyna to męka. Ale w bloodborne tylko lochy kielicha. Ja najbardziej cenię Sekiro. Bo zmienili formułę, dostarczyli nowy produkt, nowe mechaniki, pomysły i w dodatku wybitne. System parowania w Sekiro jest doskonały. Cudowna gra. Na pewno ci się spodoba W sekiro też platyna fajna i w elden ring też zamierzam zdobyć :D

ocenił(a) grę na 7
Goku22

Chyba też uważam Bloodborne za najlpszą grę na ps4, uwielbiam the last of us 1, ale grałem jeszcze jak było na ps3 głównie oraz wiedźmina 3 ale to crossgen. Chyba faktycznie najlepszy exclusive na ps4.

ocenił(a) grę na 10
Goku22

Z Sekiro mam taki problem że mimo iż nie grałem a chce uwielbiam from ale boje zagrać bo wiem że model walki tam jest bardzo trudny do opanowania także gdzieś tam w komentarzach pytam o porady dla początkujących. Ale Elden na pewno kupię ale tak se wymyśliłem plan że dokończę historie w sequelach The Last of us, Horizon i GOW a potem Elden ring także tak. The Last of us 2 skończyłem tydzień temu a w kolejce Horizon 2 a potem Gow i potem Elden ring.

ocenił(a) grę na 10
Goku22

To powodzenia w zdobywaniu Platyny w Elden swoją drogą.

ocenił(a) grę na 7
PrimalElf1512

Przyda się :)
Nie bój się sekiro to jest gra, która ma rzeszę fanów więc nie może być nie wiadomo jak trudna. Mechanika jest niesamowita i zaraz ci powiem czemu. W dark souls pierwotnie często korzystało się z tarcz i to sprawiało, że graliśmy bardzo defensywnie, bloodborne wprowadziło większą dynamikę oraz system kont z bronią palną, ale ja na przykład nie umiałem z tego korzystać i nie rozwijałem broni palnej przy pierwszym podejściu xd.
Sekiro jest najbardziej dynamiczną grą dlatego, że musisz robiąc kontry napełnić pasek wytrącenia z równowagi przeciwnika i to sprawia że po prostu musisz kontorwać, żeby móc wygrać. Ale tu też mógłbyś kombinować i kontrować tylko te ataki które są wolniejsze itp.
I kolejne urozmaicenie, przeciwnicy mają życie i musisz im to życie dodatkowo zbijać atakami kataną, ponieważ im mniej mają życia tym pasek wytrącenia z równowagi który zapełniasz wolniej wraca do 0, bo on spada. A nie możesz tylko dziabać przeciwnika bez kontr, bo to bardzo mało życia im odejmuje i przeciwnicy są bardzo agresywni. Więc walka wygląda tak, że robisz atak, atak w momencie w którym przeciwnik nie atakuje a jak atakuje to kontrujesz. I to wygląda epicko po prostu. Czuć tą potęgę jak to opanujesz. A nie jest to trudne. Jak załapiesz po pierwszych kilku godzinach to będziesz się wyśmienicie bawił. Kontry w sumie przypominają grę rytmiczną.Przy bardziej wymagających starciach po prostu będzie się pamięć mięśniowa uczyła sekwencji odstępów w atakach i będziesz naciskać trigger w odpowiednim tempie. Jakbyś wystukiwał rytm. Jestem pewien, że gra cię pochłonie, bo jest po prostu genialna

ocenił(a) grę na 10
Goku22

Dzięki za rade

ocenił(a) grę na 10
celebes

No i mam platyne w Ragnaroku.

ocenił(a) grę na 7
PrimalElf1512

Ja nie, nudziła mnie ta gierka strasznie, zmusiłem się żeby ją przejść i jak tylko pojawily sie napisy koncowe to od razu odinstalowalem z ulgą.

ocenił(a) grę na 10
celebes

A mnie nie nudziło się ale cóż każdy może mieć inne odczucia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones