PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607099}

Final Fantasy VII

Fainaru fantajî VII
8,9 4 432
oceny
8,9 10 1 4432
Final Fantasy VII
powrót do forum gry Final Fantasy VII

Podobna gra

ocenił(a) grę na 9

Zna ktoś coś w podobnego z niezwykłym światem, fajnymi postaciami i ciekawą fabułą.

Ale taką, której ukończenie nie wymaga takiej ilości czasu (ja pierwszą płytę przechodziłem kilka
miesięcy przez co strasznie gubiłem się w fabule, bo zapominałem to co było na początku).

No i nieco łatwiejszą, by można było bardziej zając się fabułą niż co chwila powtarzać te same
momenty by przejść dalej przy milionowej próbie. (wolę płynnie poznawać fabułę)

Generalnie ja nie grywam dla wyzwań tylko dla fabuły.
Mogą być JRPG.

MistrzSeller

Final Fantasy VI!

ocenił(a) grę na 9
13Gniewny

Ale to jest jeszcze starsze. A generalnie starsze gry mi się nie podobają przez to iż nie mam tyle czasu by je ogarnąć za jendym zamachem, a na raty to jak dojdę do końca 1 CD zapominam co było na początku.

MistrzSeller

ah, ok.

użytkownik usunięty
MistrzSeller

Słyszałam, że "To the Moon" jest jrpg'iem, który skupia się bardziej na fabule niż na rozgrywce. Ale dzieje się ona w naszym świecie, a nie w zmyślonym uniwersum.

ocenił(a) grę na 9

Nie jest JRPG, to bardziej przygodówka.

użytkownik usunięty
MistrzSeller

Rzeczywiście, przygodówka z elementami RPG. Ale skoro Ciebie i tak bardziej interesuje fabuła niż gatunek i rozgrywka, to może warto spróbować. A może już w to grałeś? Ja się przymierzam od jakiegoś czasu, bo mam tą grę, ale jakoś mi nie wychodzi;)

ocenił(a) grę na 9

Grałem w to. I tam nie ma elementów RPG. A ja teraz szukam RPG.

użytkownik usunięty
MistrzSeller

W niektórych przygodówkach fabuła też jest bardzo ciekawa.

ocenił(a) grę na 9

wiem, ale ja szukam obecnie gry RPG. A w przygodówki jestem słaby.

użytkownik usunięty
MistrzSeller

lepiej dla ciebie gra Zanzarah the hidden portal to przygodowa gra i jrpg

ocenił(a) grę na 10
MistrzSeller

ja w ffVII nigdy nie zginąłem i przeszedłem je w ok. 100 godzin łącznie z weaponami,

ocenił(a) grę na 10
MistrzSeller

Ff x koniecznie

ocenił(a) grę na 10
qudien

FF ix obowiązkowo

ocenił(a) grę na 10
AleksanderPier

Crysis core tez wypas

ocenił(a) grę na 10
qudien

no na Crisis core czekam na spolszczenie i będzie muca, ale zanim będzie to spolszczenie...

ocenił(a) grę na 9
qudien

X ma okropną fabułę i postaci (Tidus to zwykła żenada)

MistrzSeller

"Syberia"

ocenił(a) grę na 9
Increibla

to nie RPG tylko liniowa przygodówka

MistrzSeller

Specjalnie założyłem konto aby odpisać na Twoją wiadomość. Chrono Cross jest grą, której szukasz. Nie zignoruj tej rekomendacji :). Czekają Cię wspaniałe chwile.

Final Fantasy IX jest również wspaniały. Możesz w niego zagrać na iOS / Androidzie. Ja własnie kończę FFIX poraz 4...


Paweł

ocenił(a) grę na 10
MistrzSeller

Dla mnie Jedną z najlepszych jrpg, po FF VII, jest bez wątpienia "Legend of Mana"
Proste, ze świetną fabułą, muzyką i niezłą oprawą graficzną...
Zdecydowanie polecam :)

MistrzSeller

Blue Dragon?

Kolejne Final Fantasy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones