PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608246}
8,9 10 698
ocen
8,9 10 1 10698
Fallout 2
powrót do forum gry Fallout 2

Moja ulubiona gra

ocenił(a) grę na 10

Cholera albo jestem maniakiem albo nie wiem bo cały czas mam tą grę na kompie i czasami
pykam w nią. Ten postapokaliptyczny klimat, głos Rona Perlmana i zabawne sytuacje
nawiązujace do Monty Pythona sprawiają ze za każdym razem jak w to gram mam to uczucie jak
przed laty gdy odpaliłem ją po raz pierwszy. Najlepszy RPG ever (sory ale jak dla mnie bije
nawet świetnego KoTORa). 10/10

ocenił(a) grę na 10
pionas666

Nie zgadzam się z oceną. Próbowałem ocenić grę, ale kurde skala ma tylko 10 punktów więc musiałem dać zaniżone 10/10. Moje uwielbienie do tej gry jest bliskie kultowi religijnemu.

ocenił(a) grę na 10
Mroovkoyad

Mam kuźwa podobnie. Pozdro

ocenił(a) grę na 10
pionas666

Pionas , ja też tak mam . Mój przyjaciel , którego gust ograniczal sie do need for speedów , fif itp . Gdy porzyczylem mu wtedy fallouta .... Owszem , ta gra przebiła w jego rankingu wszystkie wyżej wymienione produkcje . I do dziśaj ,mimio ponad dekady od tamtej chwili , stawia ją wyżej od najnowszych produkcji jego ,,ulubionych gatunków'' . A to o czymś świadczy .

ocenił(a) grę na 10
plaZmus92

Każdy poważny fan Falloutów od Black Isle / Interplay powinien jeszcze raz przejść te gry i ich mody w tej kolejności : Fallout 1 Fixt, Fallout: Resurrection (tzw. Fallout 1.5 od czeskich fanów), Fallout 2 Restoration Project od Killapa, Fallout of Nevada (produkcja fanowska od Rosjan - MEGA!!).

POLECAM!!

ocenił(a) grę na 7
pionas666

Czy wiesz może jak odpalić F2 na Win7 bo mam straszne piksele (białe łatki z pikselami) ktoś to nazwał profesjonalnie ale już nie pamiętam tej nazwy, byłbym wdzięczny za pomoc bo wątpię że grasz w F2 na XP dlatego zwracam się do ciebie może akurat miałeś podobny problem?

ocenił(a) grę na 10
DemiaN

Musisz znaleźć odpowiedniego moda który dodaje do gry możliwość wyboru wyższych rozdzielczości. Możliwe że "restoration project" ma taką funkcję.

ocenił(a) grę na 7
pionas666

Dzięki za pomoc.

ocenił(a) grę na 10
pionas666

Jest Fallout HD launcher - trzeba poszukać w necie.

ocenił(a) grę na 10
pionas666

Każdy poważny fan Falloutów od Black Isle / Interplay powinien jeszcze raz przejść te gry i ich mody w tej kolejności : Fallout 1 Fixt, Fallout: Resurrection (tzw. Fallout 1.5 od czeskich fanów), Fallout 2 Restoration Project od Killapa, Fallout of Nevada (produkcja fanowska od Rosjan - MEGA!!).

POLECAM!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones