PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608248}
7,1 2 795
ocen
7,1 10 1 2795
FIFA 07
powrót do forum gry FIFA 07

Najlepsze FIFA EVER

ocenił(a) grę na 10

Może jestem subiektywny (moja pierwsza Fifa) ale moim zdaniem jest to najlepsza Fifa jaka kiedykolwiek powstała. Dlaczego ją tak uwielbiam?

1 Grywalność - w przeciwieństwie do nudnego PESA, FIFA ma tyle różnych trybów (kariera to mistrzostwo) żę nigdy się nie nudzi.

2 Soundtrack - Co do soundtracku, to określam go jednym, angielskim słowem - masterpiece. Takiej ścieżki dzwiękowej nie było nigdy wcześniej ani nigdy później. Muse, Mobile, Keane, The Feeling, Boy Kill Boy... mógłbym tak jeszcze długo wymieniać.

3 Brak Śmieci - Nic tu nie jest zbędne. Mamy świetne tryby, ciekawe materiały o poprzednim sezonie. Nie ma syfu zwanego ulimate team którym wszyscy z niewiadomego powodu się jarają.

Grę oceniam na 10/10 i obecnie gram właśnie w 07 nie, w 13, 14 czy 15 które znudziły mi się po paru grach. F

ocenił(a) grę na 5
loukas321

Wiem wiem stary wątek ale nie mogę zostawić go bez echa...

Fifa 07 arcydziełem ? Chyba odrobinę przesadzasz. Grałem w nią kiedyś i to można powiedzieć nałogowo, i to do póki ktoś mi nie pokazał PES'a 6. Można zarzucać PESowi brak licencji, czy jakieś bugi, ale nudę ? w żadnym wypadku. Jego przewagą jest fizyka gry, czego do dziś nie ma Fifa.
To prawda soundtrack z Fify07 był naprawdę niezły. Grałem na wersji PC, warto wspomnieć np o niedopracowaniu rozgrywki w trybie kariery, gdzie nie było pokazanych tabeli w Lidze mistrzów, i wszystkie punkty trzeba było sobie liczyć na kartce żeby wiedzieć czy się awansuje do rundy pucharowej. O ile pamiętam w tej wersji również był problem z faulami w polu karnym, za które nie dostawało się kartek, wiem że jakiś problem z tym był, nie jestem jednak tego pewien. Nie jest to do końca taki masterpiece, choć to była niezła Fifa. ;)

ocenił(a) grę na 10
natan_

Już zapomniałem, że coś takiego skrobnąłem ;)
PES nigdy mi się nie podobał, wszystko jest takie tekturowe, sztuczne. Ale grę dyskwalifikują licencje, a raczej. ich brak.
Naprawdę wolę grac Manchesterem City niz Man Blue. Co do tabel w karierze - nie ma takiego problemu. Nie wiem w jaką wersję grałeś ale u mnie jest wszystko ok. Za faule w polu karnym dostaje sie kartencje normalnie.

ocenił(a) grę na 5
loukas321

Tyle tych wydań Fify grałem i było to tak dawno, że być może coś pokręciłem, ale na pewno były one w jakieś starszej Fifie. W każdym razie to co dla Ciebie jest wadą dla mnie jest zaletą PES'a, ale przekonywać nie zamierzam na silę. :) Zwyczajnie PES'a postrzegam jako rozgrywkę mniej schematyczną.
Zastanawiające jest dla mnie też, że Konami i EA swoje najpopularniejsze gry wydały właśnie w 2006 (Fifa07, PES6) i 2012 roku (Fifa 2013, PES 2013). Za rok powinien być konkret od obu. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones