PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608124}
8,3 9 681
ocen
8,3 10 1 9681
Diablo
powrót do forum gry Diablo

Oryginalne Diablo 1

ocenił(a) grę na 9

Witam!
Czy jest jeszcze możliwość zdobycia oryginalnie Diablo 1? Mówię tu o wszelkiego rodzaju kupnie...
Wiem że można zawsze ściągnąć ale mieć taką perełkę we własnej kolekcji to coś :-) Zapewne
zostaje kupno używanej gry ale nawet taką trudno znaleźć... Piszcie gdzie mogę szukać tej świetnej
gry!

użytkownik usunięty
Wedge92

Na pewno z drugiej ręki, ale polecam to w ostateczności, lub jeśli będziesz chciał zdobyć premierową edycję w big boxie (sam o takiej marzę i chyba w niedalekiej przyszłości będę polował) - największe prawdopodobieństwo i wybór jest na ebayu. Jeżeli chodzi o nowe, ze sklepu, to na początku tego roku lub w tamtym (nie pamiętam) widziałem w... Empiku? Klasyki Blizzarda w zwykłych pudełkach DVD - Warcraft 3 (na pewno z dodatkiem, ale nie pamiętam, czy razem, czy oddzielnie), Starcraft Złota Edycja, Diablo II również Gold, name it, i jestem na 75% pewien, że było też Diablo 1.

ocenił(a) grę na 9

Dzięki :-) Co do tego paku klasyków to przeleciało mi coś w tym stylu przed oczami kiedyś ale niestety za drogie jak na jej stan... Był tam Diablo I, StarCraft z dodatkiem chyba jakimś i Warcraft. Platynowa kolekcja to była... Kurczę te gry Blizzarda niby już stare ale chętniej by się pograło niż w nie jedną nową :-)

użytkownik usunięty
Wedge92

Było kiedyś w Platynowej Kolekcji, tak, ale te które ostatnio widziałem były oddzielnie, bez żadnej reedycji :)

Mam coś takiego jak Battle Chest. To taki pack który przywiózł mi ojciec jakiś czas temu z US. Zawiera D1, D2, D2 LOD. Oryginalne rzecz jasna. Jedynka od czasu do czasu pojawia się na Alledrogo, wyczynem będzie jednak jak znajdziesz oryginalne Hellfire. Ja mam spiraconego (cicho, sza!) ;) Powodzenia!

EDIT: O, proszę:
http://allegro.pl/diablo-i-jak-nowa-firma-wysylka-24h-unikat-i4834513886.html

ocenił(a) grę na 9
Wedge92

Mój brat kiedyś kupił box pod nazwą Antologia Blizzard Platynowa Kolekcja, a w środku znajdują się Warcraft 2, Starcraft i właśnie Diablo. Bardzo ładne wydanie i wydaje mi się że poszukasz na allegro i powinieneś znaleźć.

Wedge92

Na Allegro.

ocenił(a) grę na 10
Wedge92

Jeśli nadal szukasz to nie kupuj albo kup ale miej świadomość że Diablo 1 występuje w kilku wersjach znacznie różniących sie
od siebie .NP. Diablo Helfire ,rozbudowana o nowe postacie wersja jedynki jest niestety kichą pod pewnym bardzo rzadko podejmowaną i opisaną cechą . Chodzi o poziom trudności . Jest to najłatwiejsza do przejscia wersja Diablo jedynki .
Oczywiście jeśli sie kocha Diablo to warto mieć te wersje ale jeśli szukasz twardej i bezkompromisowej walki to tylko wcześniejsze wersje i uruchomione w trybie multiplajer , nie trzeba grać z innymi , trzeba miec jedynie zainstalowaną
karte sieciową i trzeba uruchomić gre w tym trybie aby doznać nowego wymiaru Diablo 1 ,Poziom trudności wzrasta razy około 5 w stosunku do gry solo , Każdemu kto ceni Diablo 1 a nie grał w tym trybie życze wiele godzin wspaniałej rozrywki .

ocenił(a) grę na 10
Wedge92

Mam tą Kultową Grę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones