PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613185}

Blood

8,2 815
ocen
8,2 10 1 815
Blood
powrót do forum gry Blood

Prawie idealny fps

ocenił(a) grę na 10

Klimat - 10/10
Bronie - 10/10
Mapy - 10/10
Grafika - 9/10
Grywalność - 9/10

Ogólnie dałbym 9,5/10. Grywalność nieco spada w 3 i 4 epizodzie, ale i tak nie zaciera to
doskonałego wrażenia. Gra jest niesamowita.

użytkownik usunięty
jasiu15

Heheh widze ze moge z jasiem15 wznosic toast. Ja rowniez jestem wielkim fanem BLOOD. Uwielbiam ta gre. Blood 2 juz nie byl taki dobry. Zupelnie inny klimat. Brakowalo mi najbardziej kultystow i ich tekstow.

ocenił(a) grę na 10

Blood 2 w ogole jak dla mnie nie ma niczego, co mnie urzeklo w jedynce. W ogole to mamy szczescie, ze gra wyszla jeszcze na engine build, przeciez juz wtedy byl w pelni trojwymiarowy Quake. Ale grafika 3d dopiero raczkowala i te plaskie, rozpikselowane postacie z pierwszego Blooda wygladaja (wg mnie przynajmniej) o niebo lepiej niz te we wczesnych grach 3d. Maja wiecej szczegolow, a te w Quake czy Blood 2 to grubo ciosane, brzydkie klocki. Ale nawet dzisiejsza, super dopracowana grafika 3d nie dalaby mi tego, co ta z pierwszego Blooda. To jest jedna z rzeczy, ktora czyni ja wyjatkowa.

użytkownik usunięty
jasiu15

Powiem szczerze, ze te rozpikselowane postacie w BLOOD podobaja mi sie do dzisiaj. NIe chcialbym zeby np byla opcja akceleracji i wyglaadalo to to jak quake 2. Widzialem projekt transfusion i multiplayer blooda w 3d. Ldne to to. SPrawdzn a youtube.

jasiu15

Blood prawie idealny to prawda, ale half life to ci powiem, że jest już idealny. Tak jak Unreal 1 i Quake 2.

ocenił(a) grę na 9
The_Fallen

Jak dla mnie Half life > Unreal > Blood > Quake 2
Quake 2 nie przypadł mi do gustu.

jasiu15

Hexen dorównuje mu klimatem.

ocenił(a) grę na 10
grzegorz_cholewa

Hexen tez milo wspominam, gralem w niego pierwszy raz jeszcze w podstawowce, ale nie rozwalil mnie tak jak Blood. Nie wciagnal mnie tak ten swiat, ani poziomy nie byly tak ciekawe, no i muzyka w Blood to mistrzostwo.

ocenił(a) grę na 10
jasiu15

W Blooda grałem chyba w 1999, miałem 9 lat, gra, te animacje i obrzydlistwo na każdym kroku mnie przerażały, a czarny humor (Rat Dogs) bawił :) Do dzisiaj jest nie do pod*ebania! Ten klimat nekromancji+cmentarzy+fantasy+steampunk+lata 30te+noir to mieszanka wybuchowa, a gra nadal jest bardzo trudna, trzeba taktyki i zręcznosci by rozwalić pomieszczenie pełne wrogów, a nagła śmierć i wrzaski powodują że można podskoczyć.
Jest to gra tak samo nieśmiertelna jak Heroes III...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones