PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613185}

Blood

8,2 816
ocen
8,2 10 1 816
Blood
powrót do forum gry Blood

Gra mojej mlodosci.

użytkownik usunięty

Era spriteow.
Dukea3d cenilem za szybkosc i dynamike.
BLOODA za klimat klimat i jeszcze raz klimat!!!

Mam dzisiaj wersje One unit whole blood.
Kocham ta gre.
Jest o wiele lepsza niz niejedna dzisiejsza casualowa produkcja.
I wiecie co?
O wiele bardziej mi odpowiadaja te brudne pixele niz dzisiejsze cukierkowate slodycze w niejednej extra 13 GB grze.

ocenił(a) grę na 10

Widzę, ża gra bardzo ci się podoba, znalazłem nawet twój komentarz na youtubie. Ja po raz pierwszy gram w tą grę właśnie teraz, bo kupiłem ją na GOG.com. Więc nie powiem, że mam sentyment czy coś w tym stylu. Ogólne wrażenia jak na razie - 9/10. Gra szybka, trudna, niesamowity klimat, muzyka, grafika do dziś cieszy oko - choć osoba niewychowana na starych grach raczej ją wyśmieje. Jak dotąd to obok Half Life 2 i Dooma najlepszy single player w fpsie wg mnie.

użytkownik usunięty
jasiu15

:D. dokładnie. obecne pokolenie przyzwyczajone do 2560x2324 i tak dalej uzna ze gra to g*wno. haha zapomniałem o Antialiasingu.
jednak blood ma genialny klimat, swietna muzyke, fajny design leveli. genialnych wrogow. swietne kwestie caleba.

ocenił(a) grę na 10

gdybyś chciał pograć w sieci to daj znać

ocenił(a) grę na 10

Jestem pod koniec epizodu 2. Jeśli utrzyma dotychczasowy poziom, to będzie spokojnie 10. Chylę czoła przede wszystkim przed projektantami poziomów. Niesamowita gra.

użytkownik usunięty
jasiu15

Odpal sobie później Cryptic Passage
A Death Wish to już hardcore. Sa takie akcje ze atakuje cie z 30 kultystów hehe. extra

ocenił(a) grę na 9

Hej!
Masz może jeszcze gdzieś na kompie Death Wish i zechciałbyś się podzielić? Bardzo chciałbym zagrać, a niestety wygasły już wszystkie "mirrory" na oficjalnej stronie moda. ^^

ocenił(a) grę na 9
jasiu15

Masz rację. Jeden z bardziej klimatycznych Fpsów.
Z gier fps najmilej wspominam te bardzo stare:
Doom, Duke Nukem 3d, Quake, Blood, Unreal, Half life, System Shock 2,
Alien vs predator, Clive Barker Undying.

ocenił(a) grę na 10
returner

Jesli lubisz i Dooma i Clive Barker Undying to polecam Realms of the Haunting :) Swietny horror fps!

ocenił(a) grę na 9
jasiu15

A ja Tobie mogę polecić Thief z 1998 roku. Trudna i klimatyczna. Ale daje mnóstwo satysfakcji.

ocenił(a) grę na 10
returner

Nigdy w to nie gralem! Jest na mojej liscie :) ale nie mam ostatnio za bardzo czasu na granie :/

ocenił(a) grę na 10
jasiu15

witam. widziałeś może modele 3d do blooda. ale nie akcelerowane. tylko pixelowate, niemniej 3d.

ocenił(a) grę na 10
Dobermann97

Nie widziałem. Były plany żeby modele były w 3d? Pewnie voxele?

ocenił(a) grę na 10
jasiu15

https://www.youtube.com/watch?v=G53V2UuXoPY

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones