PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616123}

Between Good & Evil

Beyond Good & Evil
8,4 2 740
ocen
8,4 10 1 2740
Beyond Good & Evil
powrót do forum gry Beyond Good & Evil

Gdzie znajdę poradnik do gry za darmo? Bo przeszedłem kawałek i już nie wiem co zrobić.

Denerwujące jest że gra nie podpowiada graczowi co i jak ma zrobić tylko rzuca ogólne wskazówki.
Ja nie jestem jakimś hardcorowcem, chce pograć by poznac fabułę. Wnerwia mnie, że w
większości gier nie ma trybu dla tych co chcą poznać fabułę.

ocenił(a) grę na 10
MistrzSeller

Chętnie pomogę, jeśli jeszcze jesteś zainteresowany. Zebrałam wszystkie perły, zwierzęta, "serduszka" i generalnie wiem, gdzie co jest :)

Blennorragie

Ale ja potrzebuje poradnika, bo gra słabo pomaga znaleźć. Ja utkwiłem na samym początku, bo nie wiem co mam nacisnąć.

MistrzSeller

Chodzi mi oto, że nie zawsze wiadomo, gdzie pójśc i co zrobić. Nie ma żadnych podpowiedzi i łatwo sie zgubić, a ja nie gram po to by się co chwila zaciąć tylko po to by poznać fabułę.

ocenił(a) grę na 10
MistrzSeller

Nie mam pojęcia co na to powiedzieć. Mając 7 lat wszystko wiedziałam... Postaram się znaleźć jakiś pdf.

ocenił(a) grę na 10
MistrzSeller

gru-online i po ukośniku S024.asp?ID=242 Za darmo. Możesz też poszukać Walkthrough na YouTube.

Blennorragie

na gry online wszystkie poradniki sa płatne. A Walkthrough tylko pokazują przejście nie mowią co należy w danym momencie nacisnąć albo coś.

ocenił(a) grę na 10
MistrzSeller

Wiem, że gry mają wszystko płatne ale w tym linku każdy rozdział się otwiera bez SMSa. Myślałam, że sterowanie jest nadzwyczaj proste, więc cóż... Chyba jednak nie mogę pomóc.

Blennorragie

Samo sterowanie tak, ale niekoniecznie co trzeba zrobić w danym momencie i co nacisnąć.

ocenił(a) grę na 10
MistrzSeller

No to może prościej.... W jakim momencie? Może jakoś jednak pomogę xD

Blennorragie

Już teraz nie pamiętam. bo to było z pół roku temu (wtedy założyłem temat). Poza tym to było na tak początkowym etapie, że to raczej za trudna dla mnie gra.

ocenił(a) grę na 10
użytkownik usunięty
MistrzSeller

Gdy tak patrzę na wypowiedzi Twoje i podobne, to myślę sobie: "Kurde, ta cała gadka o konieczności upraszczania gier pod przeciętnego odbiorcę naprawdę nie jest bezpodstawna, ja pierdzielę". Jeżeli przechodzenie BG&E, prawdopodobnie najbardziej przystępnej gry action-adventure w jaką grałem sprawia ci problemy już "na początkowym etapie", to... nawet nie wiem jak to skomentować. Ja jeszcze rozumiem sytuację, gdy gracz wyróżniający się kompletnie niczym ma jakieś tam problemy na przykład z sekwencjami skradanymi albo z paroma opcjonalnymi aktywnościami, ale żeby nie być w stanie popchnąć gry do przodu już na samym początku z powodu tego, że daje ona jedynie "ogólne wskazówki"? Co? Pierwsze słyszę. Tożto mniej więcej poziom legendarnego już DSP. Nie myśl sobie, że się z Ciebie nabijam, jestem po prostu bardzo, bardzo zdumiony.

W co dokładnie lubisz grać i jakie gry nie sprawiały ci takich problemów? Tomb Raider z 2013 roku? Fable III?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones