Violetta
powrót do forum 3 sezonu

Sezon 3

ocenił(a) serial na 8

W tym temacie wymyslamy fabule, na trzeci sezon violetty. Moga byc poronione, ale zabawne pomysly:-) Ja
niestety nie bede sie udzielac, bo mi sie limit skonczyl, ale jutro wroce. Przepraszam z gory na bledy, ale pisze z
tableta

ocenił(a) serial na 3
LuLuComello

Ja chcę Leómasa!!!! Tomas wróci i będzie rwał.

KeThA

To jeszcze wymyśl pod jakim pretekstem wróci? ;p

ocenił(a) serial na 3
karolina199

Okazało się, że w Argentynie będzie realizowane nagranie filmu w którym ma zagrać. Przy okazji spotka Leóna na mieście, pójdą na kawę i zaiskrzy... Pyskujesz? :> :D

KeThA

nie dociekam tylko jaka jest fabuła ;p
a może po prostu Leon zgubi droge, wejdzie na plan filmowy, kiedy sie zoorientuje będzie juz próbował uciekać przed ochroniarzami, pośliźnie się i Tomasek go złapie (Tomi się na tym zna ;p)

ocenił(a) serial na 10
karolina199

Genialne! Violka to zobaczy, popłacze się, pójdzie poprzytulać się z Diego, zobaczy to Leon i zerwą ze sobą, a Violka zapiszę to w pamiętniku "Leon mnie zdradził, jednak nie mogę go zapomnieć, ale jest jeszcze Diego, którego kocha, a jeszcze Tomas wrócił... Moje serce jest podzielone"

ocenił(a) serial na 3
MagdaJulka

Później Tomas i León odkryją, że naprawdę to kochają siebie wzajemnie i oznajmią to Violce. Dostanie dzieweczka drgawek, ale ją Diego uratuje i będą słiit parką.

ocenił(a) serial na 10
KeThA

Będzie chciała się rzucić z fortepianu, ale Diego ją złapie!

MagdaJulka

Ale Viola znów bedzie miala swoje zwidy i powie "Och dziękuje ci Leon miłości moja" i Diego wyrzuci ją przez okno

ocenił(a) serial na 3
karolina199

A na dole złapie ją chłopak z samolotu i wyzna, że poszukiwał jej od miesięcy i nareszcie ją znalazł!

KeThA

Ale przyjdzie równiez Pablo który wyzna Violce miłość ...

KeThA

Anciu dowie się, co zroil Diego i bedzie chciał go wyrzucić ze Studia, ale wstawi się za nim Gregorio, poniewaz Gregi i Diego mają romans!

ocenił(a) serial na 3
karolina199

Nie mogę w to uwierzyć!
A później będą musieli ten romans zakończyć, bo okaże się, że Gregi jest ojcem Diegusia!

KeThA

Ale potem wyjdzie na jaw, że jednak nie jest , Gregi powiedział tak Diego, bo zobaczył Tomasa i odżyły w nim stare uczucia, Diego się o tym dowie i będzie chciał na złość odbić Tomasa, który obecnie będzie z Leonem.

ocenił(a) serial na 3
karolina199

Ale Tomas po chwili wahania wybierze Leóna. Później dojdą do wniosku, że zbyt wielu ludzi chce ich rozdzielić, więc wrócą do Hiszpanii nie zwarzając na nagrywany właśnie film Tomasa.

KeThA

Zaszyją sie w górach Kantabryjskich i założą właśną osade, w tym czasie w Hiszpani, Gregi się załamie po stracie Tomasa jak i Diega, który w 666 odcinku jednak okaże się jego synem.

ocenił(a) serial na 9
LuLuComello

3 sezon bedzie w KOSMOSIE ! :D hahah

ocenił(a) serial na 10
Zuza555

Twórcze.

ocenił(a) serial na 9
Skailes

No wieeem xD

ocenił(a) serial na 2
LuLuComello

Ja to bym chciała, żeby Violka wyjechała w trasę, i żeby nie wracała do końca sezonu. Tak cały sezon bez niej, jakie to by było piękne.

ocenił(a) serial na 10
One_Direction

Powinna wyjechać, jej wielki talent się marnuje!

ocenił(a) serial na 3
majka5454

Dlatego między innymi byłam za Tomasektą. Z miłości wyjechałaby razem z nim i zabrałaby Germana. Serial byłby sto razy lepszy!

ocenił(a) serial na 10
KeThA

Racja, tylko Olgę i Ramallo by zostawili, bo oni muszą być:)

ocenił(a) serial na 3
majka5454

oni by zostali ze względu na Angie, która przecież nie może wyjechać z BA bo będzie z Pablo.

ocenił(a) serial na 10
KeThA

Ktoś musi przecież gotować i sprzątać Pablangie i gromadce ich dzieci, których się dochowają:)

ocenił(a) serial na 8
majka5454

I Jade i Matias też zostają. :D

ocenił(a) serial na 10
julia_555

No pewnie, bez nich to już by nie było to samo;)

ocenił(a) serial na 3
julia_555

Matias ma panią Komisarz, a Jade pokocha nagłą i nieoczekiwanie palącą miłością Gregoria, który postanowi zapomnieć o Tomasie.

ocenił(a) serial na 8
KeThA

I wszyscy będą happy. :D

ocenił(a) serial na 10
KeThA

I o Pablu, który wybrał Angie.

ocenił(a) serial na 3
majka5454

Ta nieoczekiwana strata go ubodła, ale pogodził się z tym tym bardziej, że Jade go wspierała *.* Urocze! Mam parę na miniaturkę :D

ocenił(a) serial na 10
KeThA

Ja tam od dzisiaj im kibicuje. Jadorio rządzi!

ocenił(a) serial na 3
majka5454

Mam zajebiste pomysły <3 Ja myślę, że Gregi pokochał ją, kiedy zauważył ją z prostownicą (czy co to tam było) w ręce rzucającą się na Angie. Bo nikt nie wie, ale on akurat tam był. Mówię Ci! Później jej szukał, a kiedy okazało się, że jest narzeczoną Germana na znak, że jest zrozpaczony namalował sobie znak na czole. (wszyscy myślą, że to wina Andresa) A kiedy ją odnajdzie będzie najszczęśliszym człowiekiem na ziemii i zmieni się nie do poznania

Ach, co ta miłość robi z ludźmi <3

ocenił(a) serial na 10
KeThA

Taaaaaak. To musiał być ten moment w sukni ślubnej z prostownicą i jeszcze jak walnęła Angie, dobrze mówisz. Miłość rozkwitła. To dlatego tak szybko się pozbierał po wyjeździe Tomasa, inaczej pozostawałby w żałobie przez kilka kolejnych lat.

KeThA

Serio Jedorio? Gragade? xD
Juz szyciej Jade by poleciała na Antonia, przynajmniej wydaje się bardziej przy kasie ;p

ocenił(a) serial na 10
karolina199

Ale dwa czarne charaktery. Nie widzisz tego? xd

majka5454

No chyba, że tak na to patrzeć :D W sumie Gregi napnie mięśnie i Jade już pada mu w ramiona ;p

ocenił(a) serial na 10
karolina199

Tylko żeby Antonio mu jej nie podebrał swoją kasą, tylko wyciągnie pieniążki i już Jade mu wpada w ramiona xd

ocenił(a) serial na 3
karolina199

No, brawo! Toż to para idealna, każdy się o tym przekona :D

ocenił(a) serial na 2
KeThA

Ależ ty się pilnie uczysz! ;D

ocenił(a) serial na 3
tears_in_heaven

Wiem, w końcu postanowiłam poprawić oceny w liceum. Ciekawosta z mojego życia: zaraz za oknem będzie mi śpiewała Lisowska. HipHip-hurra(sarkazm, wyczułaś?)

ocenił(a) serial na 3
KeThA

Już śpiewa.

ocenił(a) serial na 2
KeThA

Ale ja nienawidzę tej dziewczyny. Brrr...

ocenił(a) serial na 3
tears_in_heaven

Po półtoragodzinnym śpiewie zakończyła swój zacny występ

ocenił(a) serial na 2
KeThA

Bogu dzięki!

ocenił(a) serial na 3
tears_in_heaven

Pomyślałam to samo :D A już myślałam, że nie skończy, bo śpiewała, przerwała żeby coś pogadać i znowu od początku śpiewa... :O Ileż można?!

ocenił(a) serial na 2
KeThA

Było ją zagłuszyć muzyką, chociażby piątą symfonią Beethovena - da da da dammmm!

ocenił(a) serial na 3
tears_in_heaven

Wiesz... Wolę 24 kaprys a-moll, czy chociaż Taniec z Szablami Arama Chaczaturiana lub Etiudę rewolucyjną Chopina <3

ocenił(a) serial na 2
KeThA

Nie znam tego kaprysu. Uwielbiam Griega "W grocie króla gór" i "Poranek" z Peer Gynta. Szopena też lubię, zwłaszcza nokturny.

ocenił(a) serial na 3
tears_in_heaven

Chopina Nokturn cis-moll grałam na skrzypcach. Był w Karate Kid (nowsza wersja która nie wiem dlaczego nosi taki tytuł, skoro jest o Kung-fu) Kaprys Paganiniego <3 Mówię ci, posłuchaj, bo warto! Ja za Griega twórczością jakoś nie za bardzo przepadam. No, może poza koncertem fortepianowym a-moll, który uwielbaim *.*

Ten nokturn co ci mówiłam z filmu gra nieziemsko (skądniekąd moja imienniczka) Sarah Chang:
http://www.youtube.com/watch?v=DsRup1iD_ME Może to mieć coś wspólnego z tym, że jest jedną z lepszych współczesnych skrzypaczek

ocenił(a) serial na 3
KeThA

spójrz jeszcze na komentarz Emilii Gawin - chciałam napisać, że dziękuję, ale się powstrzymałam :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones