Od dłuższego czasu po sieci chodzą plotki na temat domniemanego pocałunku Ludmiły z
Joaquinem. Szum wywołało to zdjęcie:
https://pbs.twimg.com/media/BQ60OhdCcAAYkvh.jpg
Zdjęcie poniżej NIE JEST fotomontażem. To pocałunek Ambar i Marco z filmu I+ (I POSITIVO).
Teoretycznego wg nas "Joaquina" czyli Marco zagrał Ezchiel Palmeri, a w Ambar wcieliła się
Mercedes Lambre.
https://pbs.twimg.com/media/BSEUT5gCEAA8XoT.jpg
To zdjęcie może Wam jeszcze dobitniej potwierdzić, że "Joaquin" to bujda pewna na 99,9%. Tą
0,1% zostawiłam na wypadek pojawienia się postaci o takim imieniu ;)
Ciekawostki:
Wideo z pocałunku (09:23) http://www.youtube.com/watch?v=XnBV4WKAp9U
W tym filmie zagrał też Antonio Fernandez de Rosa (Antonio)
Temat skopiowałam z mojego bloga: fotki-violetta.blogspot.com
MÓWIŁAM, że to zdjęcie nie pasuje do serialu :D
Ktoś rozprowadza pltko i jest to najpopularniejszy polski blog o Violetcie, ale nieważne...
Jakby to była pierwsza plotka, którą rozprowadził najpopularniejszy polski blog o Violetcie.
Jestem taka niemiła, ale to prawda, że najpopularniejszy polski blog o Violetcie pisze bzdry, a poza tym używa informacji z filmweba.
Kurde, serio jestem złośliwa...
Oj daj spokój, ja założyłam temat i dodałam podpis, że cieszę się, że pewnie najpopularniejszy blog o Violetcie to wykorzysta no i pojawiło się u nich info, że będzie TC z Flors.
Wiem, też mnie to rozwaliło, specjalnie sprawdzałam, czy napisały to :D chyba 2 godziny później uż było u nich...
Też myślałam, że to nie z Violetty, za stary ten koleś dla niej jak na serial Disneya. Wygląda, jakby chciał ją zjeść ;D
On ma 33 lata?! W tym filmie kazali Mechi całować się z gościem o ponad 10 lat starszym? WTF?! Chociaż Clary i Diego jeszcze nie przebili...
Nie martw się mamusiu,w tych czasach samotna matka jest normą :) poradzimy sobie,noi mamy ciocię Sarrę :D
Zawsze obecna! Może ty znasz potencjalnego ojca Moniczki? Przystojny, wysoki, kwadratowa szczęka, na białym koniu. Mówi ci to coś?
Nie oglądałam tej bajki :D Czy tam filmu... Nie wiem, po prostu widziałam zzapowiedź. A może to nie Zaczarowana... Ale bya taka bajka... NIeważne ;D
Od razu wiedxialam ze to z jakisgos innego filmu, koles byl za stary przeciez Mechi w Violettcie gra nastolatke :p
Wiedziałam, że to nie z Violetty, ten gościu jest w ogóle z innej bajki (dosłownie i w przenośni).
A tak w ogóle, jak to znalazłaś?
Sekretne źródła ;)
Ps: Nie ściągnęła z innego bloga. Taka to ja nie jestem ;)
Mówiłam, że to nie Mercedes, ale nie słuchali mnie. Wreszcie ktoś to potwierdzi, szukałam 2 tygodnie dowodu, że widziałam tą scenę, gdzie indziej, ale nie mogłam znaleźć. Wreszcie jakaś mądra osoba to wytłumaczyła. Mogę napisać o tym u siebie?
Dzięki za określenie "mądra" ;) Co do Violetty, to w moich kręgach bardziej popularnie jest określenie "świrnięta na jej punkcie" :P
Napisz śmiało, tylko jedyne o co mogłabym potulnie prosić, to podanie adresu mojego bloga: fotki-violetta.blogspot.com ;)
Tapety ze trzy razy mniej ;)
Zapomniałam dopisać, że polecam się na przyszłość ;)
Jak znajdę jakieś podejrzane/ciekawe zdjęcia, to muszę "wytropić" ich źródło ;)
Tak jak teraz np. sprawa Mechi i Xabiego :P
Aaaa... To już dawno temu pisałam o tym, że Mechi i Xabiani mają się ku sobie, ale teraz dopiero zdjątko wrzucił.