PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876630}
6,9 14 628
ocen
6,9 10 1 14628
7,3 21
ocen krytyków
The Office PL
powrót do forum serialu The Office PL

Darek Wasiak!

ocenił(a) serial na 8

Uwielbiam! Adam Woronowicz wymiata!
Ale ta jego postać...!!! Za każdym razem czekam co powie

przemofan

To bardzo przykre, że ktoś może zobaczyć 3 sezon "The Office" tylko dlatego, że piszę w jakimś portalu. Każdy powinien mieć taką możliwość, dziś każdy może pisać o kinie.

ocenił(a) serial na 8
friendsfan1

Ale o czym ty w ogóle mówisz i dlaczego nie na temat? Że niby mnie zarzucasz, że widziałem już trzeci sezon?

przemofan

Nie, recenzję już są.

ocenił(a) serial na 8
friendsfan1

No tak to działa, że najpierw są pokazy prasowe

przemofan

Wiem o tym, też kiedyś chodziłem. To jednak przykre, że są równi i równiejsi. Na uroczystych premierach też jest cała wchodzących fanów.

ocenił(a) serial na 8
friendsfan1

A to nie wiem ja się na tym nie znam. Jestem po prostu widzem

przemofan

Wszyscy zasługujemy w życiu na to samo.

ocenił(a) serial na 8
friendsfan1

No i tak jest...Po to są takie pokazy, żeby były recenzje, żeby widzowie mogli przeczytać, posłuchać opinii, dowiedzieć się... Nie ma żadnej sensacji

przemofan

Każdy powinien mieć dostęp do odcinków wcześniej, widz to krytyk, krytyk to widz. Ale przecież oczywiście, równi i równiejsi.

ocenił(a) serial na 8
friendsfan1

Nieprawda. To jest ich praca. I tyle. Normalna sprawa. Może jeszcze byś chciał żeby każdy za darmo miał dostęp? A przecież filmy najpierw są w kinach (czyli trzeba zapłacić), a dopiero potem za jakiś czas są w tv albo na platformach streamingowych więc też trzeba zapłacić... To bzdury totalne, że są równi i równiejsi

przemofan

Ale to bardzo boli, ja czuję się gorszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones