PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753750}

Stacja Berlin

Berlin Station
7,4 2 091
ocen
7,4 10 1 2091
Stacja Berlin
powrót do forum serialu Stacja Berlin

Absolutnie fenomenalny

ocenił(a) serial na 10

Sądzę iż serial jest wybitny w swoim przekazie. Nie jest to seria współczesnych filmów typu akcja-reakcja. Tu raczej bazuje się na zasadzie człowiek-reakcja. Trzeba się wgłębić zarówno w sytuację jak i bohaterów. Sądzę iż oglądając poszczególne odcinki należy uważnie słuchać i patrzeć na to co się w nich dzieje. Role aktorskie fenomenalne każdego z bohaterów. Nie uważam iż rola Daniella jest nienaturalna sądzę iż Artmitage udzwignął ciężar głównego bohatera. W żadnym z odcinków nie odbiega od zadanej mu roli. Ifans jest świetny ale tak naprawdę nie oddaje całego dramatyzmu swojej postaci ale i tak jest świetny. Natomiast Jenkins oraz jego serialowa żona Goodall to już absolutne szaleństwo i popis gry aktorskiej. Tyczy się to wszystkich postaci i ról aktorskich. Naprawdę świetny serial, dawno nikt takich nie produkował. A tu taka perełka!!!

ocenił(a) serial na 9
cholinka5

Uważam podobnie :-) Trochę przypomina Rubikon (niestety tylko 1 sezon...), w dodatku dzieje się trochę bliżej i co chwilę pojawia się myśl "O, tu niedawno byłem" lub "Skąd ja to miejsce znam". Berlin jest mi bliski, mam do tego miasta duży sentyment, chociaż jest tylko tłem dla zawikłanej akcji. Zawikłanej, ale tak pozytywnie. Oczywiście są i drobne luki, czy niedociągnięcia w fabule, ale to jest dla mnie do zaakceptowania. Postacie Daniela jak i Hektora (choć tak się od siebie różnią) są bardzo fajnie oddane przez aktorów, co do Stevena w sumie też nie mam się do czego przyczepić. A uważność w obserwowaniu i śledzeniu akcji jest wręcz konieczna, ale to tylko na plus.

ocenił(a) serial na 9
cholinka5

Serial jest genialny a trzeci sezon po czterech odcinkach majstersztyk . I w dodatku taki na czasie .

ocenił(a) serial na 4
Horus_filmweb

propaganda dla wielbicieli Trumpa- wszyscy amerykanie dobrzy i szlachetni do porzygania..

cholinka5

Seria druga to świetnie zrealizowana lewacka propagitka strasząca skrajną prawicą -bo tylko taka jest, prawda? Obejrzałem całą z zainteresowaniem, ale też z uśmiechem politowania, słysząc z ekranu "antynazistowskie" brednie i widząc rozterki moralne agentów - zabić czy nie zabić tej niemieckiej "nazistki".
No, ale Mina Tander jako Esther Krug rekompensuje wszystko.
I trzecią serię też obejrzę, a jak! Zapomniałbym: Rhys Ifans - czapki z głów!!!

Gandalf70

no i co zabili :>? Z drugiej strony to przynajmniej się zastanawiali, w rzeczywistości lewactwo nie miałoby wątpliwości co zrobić - jak już czynili po wielokroć.

ocenił(a) serial na 4
tomek2123

prawactwo wcale nie jest fajniejsze-trolu konfederacki

cholinka5

Serial fantastyczny Gra aktorów fenomenalna Tamatyka aktualna Szczególnie 3 sezon daje dużo do myślenia....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones