PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724152}

Sezon na miłość

Kiraz Mevsimi
8,2 1 687
ocen
8,2 10 1 1687
Sezon na miłość
powrót do forum serialu Sezon na miłość

Zakładam ten wątek do dyskusji na temat przyszłych odcinków jakby ktoś miał jakieś pytania. A tak swoją drogą jaki obstawiacie finał telki myślicie, że będzie happy end Ayaza i Oyku bo podobno różne są opnie na temat zakończeń w tureckich telkach.

ocenił(a) serial na 9
krokodylica89

Ayaz, miłość, szmaragd i krokodylica89 :P

ocenił(a) serial na 8
krokodylica89

hahahahahhahahahha :D udało ci się :D

krokodylica89

hahahahah kolejna osoba wygrała internety ;D to jest świetny materiał na film ;D kto będzie Ayazową Kathleen Turner?:D

jasmin35

No jaaa sie zglaszam na ochotniczke. ZA DARMO bez gaży :-))))

krokodylica89

Opowiem ci ostatnia akcje Octavia. Octavio to pilot. Rozbili sie gdzies tam i Octavio postanowił jak bohater isc poszukac pomocy dla siebie i pasazerów:))

EFEKT?? Octavio poszedł zgubil sie na 4 dni podczas gdy pasazerowie juz dawno w domu bezpieczni. A on nadal szukal dla nich pomocy. W ostatecznosci prawie ze umarł i noge stracił :))))

ocenił(a) serial na 8
monia198923

hhahahhahahahahahha, Octavio mistrz XD
Oyku goni go i to bardzo szybko ;)

krokodylica89

Nie oglądaj! Oszczedz sobie nerwów. Ja probuje wymazac z mysli głupka Octavia i nie jest łatwo :))))
Debilizm totalny mowie ci. Masz porownanie Mete i OYKU sie do niego zblizaja wielkimi krokami pod wzgledem glupoty :))

krokodylica89

hahahaha twoje podsumowanie jest celne, Oyku by sama tego nie wymyśliła, ona jak chce przeprosić Ayaza to najpierw musi zwołać zebranie -,-

jasmin35

Patrze na OYKU i widze dziecko. Takie z gimnazjum co ma pstro we łbie. Dziecinna to malo powiedziane ze ona jest.

monia198923

śmiem twierdzić, że i dzieci w gimnazjum są mądrzejsze czasami. W dodatku to egoistka. Czy ona chociaż raz pocieszyła Sibel czy Burcu? Dziewczyny ostatnio nie mają łarwo, Sibel w ciąży a Ilker to bawidamek, Burcu ma problemy z Emre... Czy ona raz tak szczerze z nimi porozmawiała o ich problemach? NIE. W dodatku na świadkową wybrała Monicę. Najpierw podniecona, że bierze ślub, a na panieńskim siedzi już skrzywiona, przychodzi ślub znów skrzywiona. Na innym forum ktoś napisał, że Oyku to szczera, miła, kochająca dziewczyna nie udająca kogoś kim nie jest. Dla mnie to egoistka, zdziecinniała i nie widząca nikogo poza swoim ego. W dodatku głupia jak but. Jak ona się na te studia dostała? Szok.

jasmin35

W tej łaźni to miala mine jakby na stypie była. Ja jej kompletnie nie rozumiem tej dziewuchy. Smuna bo wychodzi za Ayaza, smutna bo sie hajtnela z Mete. O co JEJ BIEGA wogole?? Niech ona sie w koncu zdecyduje.

I to prawda Oyku nigdy nie pociesza Sibel i Burcu a one tez maja problemy. OYKU uwaza sie za pepek świata.

ocenił(a) serial na 8
monia198923

Tak w sumie to Oyku była szczera, miła, kochająca, ale przez ile? pięć odcinków, siedem? a potem to już tylko równia pochyła, z odcinka na odcinek dwa razy głupsza...

ocenił(a) serial na 1
mistrzyniF1

Oglądam Santa Diabla, może się przerzucę na inną telkę :)

ocenił(a) serial na 8
darjaa

i jak wrażenia?

ocenił(a) serial na 1
mistrzyniF1

Fajna, ona już chyba leciała na innym kanale, bo wątki są pozakładane i ludzie ją chwalą ( ludzie czytaj kobiety i mężczyźni)...

ocenił(a) serial na 1
darjaa

Mąż tej Santy ale cudny szczun :D

ocenił(a) serial na 1
mistrzyniF1

Mąż tej Santy ale cudny szczun :D

ocenił(a) serial na 8
darjaa

to ten gość co w więzieniu siedział? bo tylko końcówkę widziałam :)

ocenił(a) serial na 1
mistrzyniF1

no ten :) i ten brat narzeczonego też, ale chyba jednak psychol z niego będzie, choć się w sobie zakochają

mistrzyniF1

Ayaz jest zakochany w Oyku i jakos nie przeszkadza mu ze jest taka dziecinna...on poczeka na nia nawet na koncu swiata.
Oyku wkurza mnie bo malo od siebie daje innym, a przede wszystkim Ayazowi, skąpi mu pocalunki...jednak jak widac Ayaza trwa w swojej milosci do niej.

mzytua13

tez lukam na santa diabla...ale tak jakos glowny proci mnie nie przekonuja wizualnie...jednak moze wiecej z siebie dadzą

mzytua13

widzialyscie relkamę sezonu? :-D
ja z tego serialu na pewno nie zrezygnuje, sezon jest najlepszy

ocenił(a) serial na 8
mzytua13

ja tam też nie, dla Ayaza przetrwam wszystko :P
a i nie lubię nie kończyć serial, jak już zaczynam to oglądam do końca

ocenił(a) serial na 8
mzytua13

tak będzie, co poradzić. scenarzyści popsuli jej postać, ale jako że ona i Ayaz są główną parą serialu to i tak wszystko bedzie sie wokól nich kręcić;)

a tak w ogóle to zauważyliście że jakoś tak mało Ayaza jest ostatnio? albo to ja tylko cierpię jak nie ma go na ekranie ;P

ocenił(a) serial na 1
mistrzyniF1

Zauważyłam to tylko Ojku i jej problemy

mistrzyniF1

moze jeszcze Oyku sie zmieni, badzmy dobrej mysli. Najgorsze to ogladanie tego co bedzie, przynajmniej mi psuje to przyjemnosc z ogladania..

mzytua13

w koncu to serial o niej

ocenił(a) serial na 8
mzytua13

no właśnie, w sumie to serial o niej...
jesteśmy na półmetku sezonu, więc jeszcze nie wszystko stracone

ocenił(a) serial na 10
krokodylica89

też tak oglądam ale ja rozumiem co mówią

ocenił(a) serial na 1
justyna280

Czytałyście opis na pulsie? Mete będzie miał nowotwór, nie mogę się doczekać jak oni pojadą na wieś..

ocenił(a) serial na 8
darjaa

hahahahhahhahaaha, ale nieźle to wytłumaczyli :D
guz mózgu powodował u niego negatywne zachowania XD

też nie mogę się doczekać odcinka z wsią, wydaje się fajny ;p

darjaa

COOOO i ten nowotwór ma byc wytlumaczeniem??? To jakis smiech na sali normalnie.

ocenił(a) serial na 8
monia198923

o Monia się doinformowała :D

ocenił(a) serial na 1
monia198923

no najwidoczniej tak, ja już słyszałam o takich przypadkach , że guz mózgu zmienia osobowość

darjaa

a ja nie słyszałam i w zyciu w takie cos nie uwierze

ocenił(a) serial na 8
monia198923

jedyny guz który zmieniał osobowość i który widzialam, to ten z Housa w którym leczył więźnia z guzem nadnerczy i przez to więzień był bardzo agresywny ;)

mistrzyniF1

No taak w takie cos moge uwierzyc ale nie w to ze przez guza zmieniasz sie w intryganta i ranisz najblizszego przyjaciela.
Typowo ze ktos sie agresywny robi i nerwowy to tak tez o tym slyszalam.

ocenił(a) serial na 1
monia198923

może się zmienić w sensie, że działasz impulsywnie, nie odczuwasz uczuć, jesteś otępiały itd

ocenił(a) serial na 1
monia198923

na pewno coś naciągnęli, ale poszukałam w necie i guz w mózgu zmienia osobowość.

ocenił(a) serial na 1
justyna280

kto będzie ojcem Ayaza?

ocenił(a) serial na 8
darjaa

Mehmet :D

ocenił(a) serial na 1
mistrzyniF1

haha dzięki nie domyśliłabym się

ocenił(a) serial na 8
darjaa

a nie ma sprawy ;) zawsze służę pomocą :D

ocenił(a) serial na 8
justyna280

widziałyście ten moment?

https://youtu.be/nyjtzt0kkyI?t=7m57s

hahhahahahhaa, padnę ze śmiechu zaraz XD

użytkownik usunięty
mistrzyniF1

o jaaaaaaaaa :D świetne :D dzięki za linka :)
Mete pasuje taka stylizacja..wygląda komicznie :)
mógłby tak chodzić codziennie, wtedy jego widok byłby nawet znośny haha :P

Mistrzyni mam do Ciebie pytanka może poratujesz :DDD
orientujesz się co to za nagranie którym Mete będzie szantażował Ayaza i on przez to będzie musiał się rozstać z Oyku? Tak przewijałam po turecku ale nie zrozumiałam za wiele, wiem że chodzi coś z Onem?
I i jak to będzie z tą "nową dziewczyną" Ayaza? Długo będą udawać? bo widziałam jakiś fragment jak na biwaku udaje, że się z nią całuje :(

ocenił(a) serial na 8

przejrzałam i faktycznie chodzi o coś z Onem, ale niestety, o co chodzi to zielonego pojęcia nie mam ;)
a ta nowa dziewczyna Ayaza chyba długo nie wytrwa, bo Oyku będzie walczyć o niego jak lwica, i będzie strasznie zazdrosna :D jak przeglądałam odcinki do chyba w jednym czy dwóch o ile się nie mylę ;)
btw cudna scena w śpiworze ;ppp

użytkownik usunięty
mistrzyniF1

tak się zastanawiam, może to jakieś nagranie w którym Onem mówi o podpaleniu ten pracowni i Mete będzie groził, że pójdzie na policję ? :p eh nie wiem, różne pomysły przychodzą do głowy :p

tak scena w śpiworze świetna :) Jeszcze mi sie podobała jak Oyku rozbiła namiot pod jego domem, potem rozpętała się burza i wziął ją do domu...a w nocy przyszedł do niej i patrzył jak śpi.. urocza scena <3
ogólnie cały odcinek 43 jest super ciekawy ale dla mnie smutny :( tak sobie sprawdziłam i w oryginale trwa 2h i 7 min, więc bardzo długi, ciekawe czy puls coś wytnie ...
i Ayaz chyba znowu skróci włosy? tak mi się wydaje :)

ocenił(a) serial na 8

taaak, i powiedział jej: kocham cię <3 smutny trochę będzie jeszcze 44 i 45 trochę a potem to już tylko happy end ;p

a co do nagrania, to wygląda jeszcze jak z czasów współpracy Mete z Onem, wiec może nagrał cos jak tamta klepała bez zastanowienia ;)
kurde, tak szczerze to dziwne bedzie jak oni się wszyscy pogodzą, Onem bedzie wspierac Oyku a Mete znów bedzie tym dobrym i miłym człowiekiem :D

użytkownik usunięty
mistrzyniF1

noooo wiem :D zapamiętała sobie że sin sewjur tzn kocham cie :) ( nie wiem jak to się pisze ) bardzo wzruszająca scena :( wstyd się przyznać ale w niektórych momentach chciało mi się szlochać eh :p i jeszcze Ayaz w czarnym sweterku , uwielbiam <3

no bardzo dziwnie :p takie to nierealne trochę :pp Onem wspierająca Oyku hahah, albo dziewczyny jak będą się z Seymą przyjaciółkami jak gdyby nigdy nic :p
Dobry i miły Mete...hehe dla mnie zawsze będzie odpychający, mogli go złego zostawić :)
ale ogólnie ciesze się z happy endu i z tego że po 45 odcinku między Ayazem i Oyku będzie już sielanka i żadnych rozstań :))))

ocenił(a) serial na 8

i tak ma być :D to nie melodramat tylko komedia romantyczna ;p

ja jak oglądam cokolwiek związanego z tym serialem, odcinki, scenki, wywiady to zawsze, ale to ZAWSZE mam na twarzy banana i śmieje się do ekranu jak idiotka :D jest po prostu taki pozytywny [zwykle] i zabawny, a do tego wszystkiego Ayaz <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones