PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724152}

Sezon na miłość

Kiraz Mevsimi
8,2 1 687
ocen
8,2 10 1 1687
Sezon na miłość
powrót do forum serialu Sezon na miłość

Na forum posucha, więc pytam: ogląda ktoś? jakie oceny? :)

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

dokładnie, trochę mi się wydaje że ona nie wiedziała i w sumie do tej pory do końca nie wie jak to jest mieć przyjaciela - Oyku zawsze traktowała trochę jak rywalkę

mistrzyniF1

Tylko trochę ..... ja myślę, że Oyku dla Seymy to wróg nr 1 .... co pokazała dotychczas..... nawet jeśli wykupiła długi mieszkaniowe to i tak chciała zniszczyć związek Oyku i Ayaza ( akcja ze zdjęciami).... masz rację Seyma nie wie co to przyjaźń.

jagodajulia

Wiesz może, czy Serkan umie j. angielski? ;)

Vanessa100

Niestety nie wiem, ale mam nadzieję, że niedługo się dowiem. Na tt i ina przeważnie pisze po turecku, czasem tylko coś tam napomknie po ang, ale to przeważnie związane z jakiś pokazem w Anglii.

jagodajulia

Aha ;)

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

właśnie, na instagramie wszyscy po turecku, a ja nic nie kumam :D mogliby jakieś słówko raz na jakiś czas po angielsku rzucić :D

mistrzyniF1

Ja tak samo :) Ale na tt czasem można popisać trochę po ang z niektórymi osobami z Turcji.

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

akurat twittera nie lubię, ale można się czasami fajnych rzeczy dowiedzieć ;)

mistrzyniF1

Ja uwielbiam tt, tam mam wszystko, na IG czasem tylko zaglądam, a fb wcale nie mam.

jagodajulia

tt! no przecież! nie pomyślałam o tym :D

jagodajulia

jak to mówią: w miłości i na wojnie wszystkie chwyty dozwolone

jasmin35

ooo tak, Burcu dała dziś popis...

ocenił(a) serial na 9
girl_with_tattoo

Pisze juz tutaj na filmwebie,ze we wrzesniu na być nowy sezon.

sloneczkO_1

Ale to raczej w Turcji, bo z tego, co czytałam to tam 2 sezon zaczyna się podobno 19 września.

ocenił(a) serial na 9
jagodajulia

Tak w Turcji,ale to dobry znak.U nas jeszcze nie wiadomo kiedy.

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

jeps, dodawałam wczoraj, szukałam w różnych zródłach i nie znalazłam dokładnej daty premiery, jedynie to że na jesieni we wrześniu

mistrzyniF1

Ciekawe czy puls wykupi , chciałabym dalsze losy śledzić , ale nie wiadomo ...

ocenił(a) serial na 9
nadia_21

Hej, wiecie że wczoraj oglądałam na Tureckie seriale Wspaniałe stulecie (odc. 90 wg tureckiej numeracji) i grał tam Ilker? I Oyku też grała w 4 serii :) może jeszcze kogoś wypatrzymy

ocenił(a) serial na 8
kasiasia38

ooo, bosko ;) az spojrzę ;) słyszałam właśnie ze Oyku grala, ale jak ogladam czasami to jeszcze zadnego znanego mi aktora nie spotkalam ;)

ocenił(a) serial na 10
mistrzyniF1

Mam pytanie z innej beczki :D Wie ktoś czy Ayaz i Oyku są parą w realu czyli Serkan i Ozge? :D (w wikipedii napisali, że są w związku od 2014r. ale ogólnie to na zdjęciach jakie dodają nie widać nic poza tymi z serialu, więc pytam może ktoś wie :D)

użytkownik usunięty
kejti_9

ooo ciekawe, nie wiedziałam, że na Wikipedii jest taka informacja :pp
może nie dodają wspólnych zdjęć bo chronią swoją prywatność? :d
to chyba prawda, bo były jakieś artykuły w tureckich gazetach, że są parą i spędzili wspólnie wakacje.
może ktoś inny coś więcej wie ?

ocenił(a) serial na 8

zdjęć nie ma, a wikipedia polska, więc przy dobrym źródle możesz sobie wstawić że i ty jesteś w nim w związku ;ppp

ocenił(a) serial na 10
mistrzyniF1

hahaha, no spoko :DD

ocenił(a) serial na 8
kejti_9

ale nie mówię nie, bardzo możliwe że są parą, tylko po prostu się z tym nie obnoszą ;)

użytkownik usunięty
mistrzyniF1

hehe no tak :D
no ale może coś jest na rzeczy :P
już ktoś kiedyś pisał, że między nimi jest taka chemia na ekranie, że nie ma możliwości... musi ich coś łączyć :p

Widziałaś, że Serkan znowu pakuje? :D na necie natknęłam się na jego najnowsze zdjęcia na siłce hehe :DD

ocenił(a) serial na 8

widziałam na instagramie ;) polubiłam :D
a chemię taką mają, że aż ja odczuwam poza ekranem ;ppp

użytkownik usunięty
mistrzyniF1

może kaloryferek wróci ? :D chociaż bez niego mi nie przeszkadza :P
no dokładnie, nie wierzę, że to tylko gra aktorka :p oni się po prostu z tym ukrywają.

jutro już 39 odcinek...ale to szybko leci :o

ocenił(a) serial na 10

no szybko, szybko. zaraz koniec... a potem czekanie aż może puszczą 2 sezon czyli może zaa.. rok ;(

kejti_9

Bardzo szybko... A będzie oglądać ten nowy turecki serial, czy nie?

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

ja będę, czekam z niecierpliwością, bo bardzo mi się podoba ;)

mistrzyniF1

Fabuła mi się spodobała, ale chyba oglądnę dopiero we wrześniu, bo w sierpniu raczej nie znajdę czasu.

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

ma mniej odcinków niż sezon na miłość, więc minie jeszcze szybciej ;)
ja staram się wszystkie odcinki na bieżąco oglądać, bo potem mi się zaległości robią i nie chce mi się wracać ;)

mistrzyniF1

19 odcinków tylko ;) Ja z Sezonem jestem na bieżąco, ale teraz jeszcze mam trochę czasu, a w przyszłym miesiącu to już będzie u mnie z tym gorzej.

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

raczej będzie można obejrzeć online, bo pewnie ktoś będzie na anyfiles wrzucał, więc można i później nadrobić ;)

mistrzyniF1

Mam taką nadzieję ;)

użytkownik usunięty
kejti_9

no pewnie rok trzeba będzie czekać :( jeśli wgl kupią.
Bo nic nie wiadomo z oglądalności... puls będzie podawał jakieś wyniki? robił tak wcześniej z innymi telkami? :)

Nie. Ostatnio ogólnie napisał na fb, ile tam procent osiągnęli. Chyba, że Sezon na miłość będzie miał jakieś hitowe wyniki to może o tym napiszą.

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

sama oglądalność może nie być wysoka, przez czas emisji i całkowity brak powtórek w telewizji...

mistrzyniF1

Oglądalność z czerwca była w miarę, ale nie jakaś świetna. A wg mnie ten brak powtórek powoduje, że człowiek jak może to próbuje wyrobić się na około 14, aczkolwiek dla ludzi pracy to bardzo niewygodna pora...

użytkownik usunięty
jagodajulia

aha..szkoda, dzięki za info :)

ocenił(a) serial na 8

no właśnie, nie mogę się doczekać :D dobrze że mi weekend szybko zleciał ;p
dla mnie Serkan może być i bez kaloryferka, i tak jest boski w każdym wydaniu ;)

użytkownik usunięty
mistrzyniF1

mi tez w miarę zleciał, ale trzeba się przyzwyczaić bo za chwilę już nie będzie co oglądać :c

ocenił(a) serial na 8

ja nie narzekam na brak seriali akurat, szybciej na brak czasu na ich oglądanie ;)

użytkownik usunięty
mistrzyniF1

co to puszczają w tv to mnie wgl nie przekonuje ostanio :p
nie mówiąc już o latynoskich telkach... jedynie dzikie serce oglądam ale to z przyzwyczajenia bo szałowa nie jest :P
chyba, że na necie oglądasz jakieś fajne ? ;dddd

ocenił(a) serial na 8

w sumie to tylko w internecie, gdybym miała oglądać seriale w naszej polskiej telewizji to po pierwsze bym wykorkowała, a po drugie pewnie nigdy ich nie dooglądała, bo większość seriali puszczają jak chcą ;)

mistrzyniF1

Dokładnie. Ja oglądałam na tvnie kilka seriali i to był błąd.

użytkownik usunięty
mistrzyniF1

dlatego też nie oglądam polskiej tv :p mojemu zdrowiu psychicznemu wychodzi to na dobre :)))
coś ambitniejszego to tylko w internecie... na własną rękę :dd

ocenił(a) serial na 8

jak chcesz być na bieżąco to internet najlepszy, no chyba że kablówki, ale też nie zawsze wszystko szybko jest ;)

mistrzyniF1

"zdjęć nie ma, a wikipedia polska, więc przy dobrym źródle możesz sobie wstawić że i ty jesteś w nim w związku ;ppp"
hahahahahaha ;)

kejti_9

Nie wiadomo, czy Ozge i Serkan są razem, niczego nie potwierdzili. Jakiś czas temu spekulowano, że zrazem pojechali na wakacje chyba na Kubę, ale później pojawiły się fotki Serkana z Amsterdamu, a Ozge w tym czasie była w Turcji, aczkolwiek ktoś gdzieś napisał, że albo widział Ozge i Serkana w Amsterdamie, albo ayazholizm osiągnął wyższy stopień natężenia :D haha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones