PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724152}

Sezon na miłość

Kiraz Mevsimi
8,2 1 687
ocen
8,2 10 1 1687
Sezon na miłość
powrót do forum serialu Sezon na miłość

Odcinek 15

ocenił(a) serial na 8

Wasze opinie. ;)

ocenił(a) serial na 8
mistrzyniF1

Oyku i Ayaz jak zwykle niezawodni. A Ilker mnie rozbraja. ;d

ocenił(a) serial na 8
mistrzyniF1

Emre i Brucu też niczego sobie :D

ocenił(a) serial na 8
mistrzyniF1

oho! to się porobiło :O

mistrzyniF1

Oyku i Ayaz jak zwykle przecudni.Seyma nawet się ogarnęła.Fotograf jakiś taki nijaki dla mnie,a ostatnia scena niezbyt.Teraz dopiero się zacznie

ocenił(a) serial na 8
madzik_867

Fotograf to taki nowy Mete ;)

użytkownik usunięty
mistrzyniF1

odcinek jak najbardziej spoko. Seyma pierwsza raz zachowała się jak prawdziwa przyjaciółka. To co zrobiła matka Ayaza to świństwo.... Wątek mete i przyjaciółki wgl mnie nie zaciekawił. No i ten fotograf... ma taki wzrok....jakby psychopaty i nie spodobała mi się ostatnia scena ;(

Właśnie nie wiem co ta Onem wymyśliła i czemu to miało służyć.Pewnie od tej pory nie bd się z Oyku dogadywać.

użytkownik usunięty
madzik_867

Chyba chciała upokorzyć Oyku, ta wizyta jej matki tylko pogorszyła sprawę. Szkoda bo to przecież matka Ayaza a od teraz będą wrogami..

Tak czy inaczej zachowała się troche nie fair.
Zastanawiam się jak szybko Mete wybaczy Seymie

ocenił(a) serial na 8
madzik_867

pewnie niedługo. a Onem pokazała drugą twarz, trochę się nie spodziewałam po niej aż tak wrednego zachowania.

użytkownik usunięty
madzik_867

Znając jego naiwność to pewnie szybko ;) Już wolę żeby był z tą Seymą niż np. podbijał do Oyku :p

ocenił(a) serial na 8

Oyku jest Ayaza :D

użytkownik usunięty
mistrzyniF1

no właśnie :D i tak ma pozostać do końca :p nie zniosłabym widoku Oyku z kimś innym. Ona tak świetnie uzupełnia się z Ayazem ahh ;)

madzik_867

Odcinek fajny.
Ayaz i Oyku jak zwykle super i zabawni.

Ayaz - W szkole średniej byłem przewodniczącym kółka teatralnego.
Oyku - Ja kiedyś grałam w przedstawieniu szkolnym. Drzewo ;)))

A jak udawali małżeństwo ;))

A potem jak Ayaz spał głową na pudełku buhahha
Potem spali razem na małym łóżku hahahahha

ocenił(a) serial na 8
mistrzyniF1

Seyma nawet swoim gestem mnie nie przekonała. Nie lubię babska i tyle. Mete powinien słuchać siostry. Szkoda mi go, bo za bardzo chce. Lubię go, ale czasem jest ślepy i głuchy... Burcu i Emre mnie rozbawili dzisiaj do łez :D

Gulsonowa

No Emre i Burcu jak straszyli to małżeństwo ;))
Mete powinien olać Seymę, ale obawiam się, że da jej jeszcze jedną szansę.

mistrzyniF1

Ja się wiercili na łóżku :
Ayaz - Ale masz kawał tyłka. Mało nie spadłem z łóżka
hahahahhahaha ;))

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

hahahahahha, to było niezłe ;)

mistrzyniF1

Ayaz mnie rozwala tekstami.
Oyku też bywa zabawna.
Oboje są świetni i ich dialogi haha ;)

Albo jak udawali małżeństwo przed tymi drugimi i nagle Ayaz do Oyku - "Spadaj"
:D

mistrzyniF1

Myślałam, że na tym łóżku do czegoś więcej między nimi dojdzie, ale nie.
Gdzież tam, Oyku jak zwykle niedostępna.
Ja bym na jej miejscu chociaż wycałowała Ayaza przed snem. I po przebudzeniu też ;))

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

:D

ale to prawda, są dobrze dobrani.

mistrzyniF1

Fajna para ;)

ocenił(a) serial na 7
Vanessa100

już myślałam, że ayaz tak na serio będzie całą noc na podłodze spał, komicznie wyglądał z głową na kartonie ;dd
najlepszy tekst ayaza : masz kawał tyłka, o mało co nie spadłem z łóżka heheheehhe żartowniś xd
a co do seymy, to wątpię, że nagle stanie się dobra, gest spoko ale z nią będzie ciężko, raczej jest niereformowalna ale zobaczymy...
onem: biaaatch mode on, trochę przegięła no ale to onem
a ten nowy - fotograf to jakiś dziwny, w ogóle nie rozumiem tego wpatrywania się w go przez oyku, zwłaszcza w końcówce... i klasyk z akurat wpadającym do holu ayazem, pędzącym żeby się upewnić czy z nią wszystko w porządku, a u takie coś zastaje! nie dziw, że zazdrosny, poza tym faceci wiedzą takie sprawy xd

ocenił(a) serial na 8
bella93

bedzie więcej zazdrosnego Ayaza ;) ciekawe co teraz zrobi ;) a tak w ogóle przypomniał mi się moment z wymyslonymi zareczynami. Ayaz na serio dobry jest w te klocki, tyle pomysłów, jeden lepszy od drugiego ;)

mistrzyniF1

Codziennie będziesz zakładać wątek o osobnym odcinku?
To dużo się zrobi tych tematów :D:D

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

a co tam, zaszaleje ;) nie wiem czemu ale lubie mieć poukładane rzeczy w internetach. każdy temat oddzielnie sprawia, ze dyskusja jest bardziej zrozumiala i wątki się nie mieszają.

ocenił(a) serial na 7
mistrzyniF1

Ordnung muss sein! *



*nawet w internetach xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones