Sex Education
powrót do forum 4 sezonu

Sezon4

ocenił(a) serial na 6

Jestem na 4 odcinku ostatniego 4 sezonu jest dobrze

Mati_x

Ale co takiego jest dobrze? Widziales gdzies taka szkole jak tam pokazuja? Absurd goni absurd.

ocenił(a) serial na 6
Zawsze_Do_Przodu

"Jest dobrze" przenośnia innymi słowa sezon 4 mi się podoba i nie odstępuje od pozostałych

Mati_x

no debil

ocenił(a) serial na 8
Zawsze_Do_Przodu

Nie Twoje klimaty to nie oglądaj

Strus86r

Jak mialbym ocenic nie ogladajac?

ocenił(a) serial na 8
Zawsze_Do_Przodu

Przepraszam, nie tu mi wysłało gdzie chciałem

Mati_x

1 odcinek jest ok

ocenił(a) serial na 8
Mati_x

Ale kurtkę by mógł Otis w końcu zmienić hehe

Mati_x

Jest dobrze, teraz to już wszystko tam jest, zmiana płci, transy, wszystko wpychane tak na siłę że aż obrzydliwe

ziutek11113

Zgadzam sie w 100%. Mokry sen lewakow...

Zawsze_Do_Przodu

Otóż to

Zawsze_Do_Przodu

Homo to nikt gorszy

ziutek11113

W Polsce też tak jest tylko nikt o tym głośno nie mówi

ocenił(a) serial na 8
Weronka90

a tobie to mówią po cichu że wiesz ? Szkoda ze nie skończyli na 3 sezonach wcześniej było chociaż śmiesznie, 4 sezon dobitnie pokazuje jak chorym krajem stała się anglia

shadow87

Wystarczy spojrzeć co się dzieje na ulicach 2 dziewczyny 2 chłopaków trzyma się za ręce facet ubrany jak baba i na odwrot

shadow87

To nie Anglia jest chorym krajem tylko netflix jest skończoną patologią. Oni praktycznie z każdego serialu zrobili już takie lewackie gówno. Zaczęło się już dawno temu ale to co się dzieje ostatnio to syf do kwadratu.

Weronka90

Weź najpierw zrozum w czym problem

ocenił(a) serial na 6
Mati_x

Hmmmm, 2 odcinki i na razie nuda straszna....walić, że jest oderwany od rzeczywistości, albo może jednak faktycznie taka jest rzeczywistość....to jest mało ważne, ważne jest to, że pierwsze dwa sezony obejrzałam ciągiem, trzeci z ciekawości co dalej się podzieje, ale teraz to tu już się nic nie dzieje...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones