PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=874353}
6,8 693
oceny
6,8 10 1 693
Papiery na szczęście
powrót do forum serialu Papiery na szczęście

Chciałabym tutaj rozmawiać o głupotach i absurdach serialu gdyż zawsze chętnie komentuje i to jest sens oglądania seriali. Na początek- peruka. Serio tak ciezko znaleźć naturalnie wyglądająca? Chyba Pani Grabowska wzięła z planu „tylko miłość” 15 lat temu i teraz jak znalazł :D

2 sprawa- nie maja kasy na nocleg ale bujają się po runku w poszukiwaniu hostelu

cyniczna22

I co za wkurzające postaci! Żanetka, Majka, Sandra i ten drugi. A i jeszcze Beatka. Każdy przerysowany na maksa. Ta główna bohaterka tez taka ciapa ale akurat to pasuje do roli. (Bo ja tu narzekać głównie będę )

cyniczna22

Nie możesz zapominać o mega irytującej Marysi, które uważa, że wszystko jej się należy. Jakby zżyła w innym świecie niż jej mama z bratem.

Vicky_s

Oooo tak, ale chyba w każdej produkcji musi być wkurzająca nastolatka

ocenił(a) serial na 10
cyniczna22

Jeżeli ci się serial nie podoba to po cholerę go oglądasz

ocenił(a) serial na 10
cyniczna22

Nie oglądaj jak tobie się nie podoba Po cholerę komentujesz żegnaj

użytkownik usunięty
cyniczna22

Przy tym "Zakochani po uszy" jawią się jako mistrzostwo polskiego serialu. Ech, szkoda, lubiłam sobie oglądać do kotleta. A tu za dużo irytujących postaci i durnych wątków :/ No i peruka oczywiście... Czekam na metamorfozę głównej bohaterki.

Ja osobiście oglądając pierwsze odcinki serialu "Zakochani po uszy" uważałam że gra aktorska jest bardzo drętwa i nadal uważam że taka była pomimo to w późniejszych odcinkach polubiłam ten serial tak po prostu przyjemnie się go oglądało. Myślałal że serial "Papiery na szczęście" z początku będzie tak samo sztuczny ale miłe zaskoczenie ponieważ myślę że samo granie przez aktorów jest dużo oo lepsze zwłaszcza jeśli chodzi o grę głównej aktorki.

Oliwiaaa1337

Racja ze główna aktorka, mąż piłkarz, dziadek i pijaczka jakoś trzymają poziom, jednak reszta, zwłaszcza dziewczyny są bardzo męczące w odbiorze. Chociaż Sandra nawet spoko gra, w porównaniu z innymi wydaje się „prawdziwa”

ocenił(a) serial na 10
Oliwiaaa1337

To ty jesteś drętwa dodając takie komentarze hahahaha

ocenił(a) serial na 10

Boże ty przejdź metamorfozę mózgu tak będzie lepiej po co się katujesz oglądając to po co Wiesz co nie mam słów po prostu przestań to oglądać i nie komentuj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones