PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=820771}
7,0 10,0 tys. ocen
7,0 10 1 9951
6,0 2 krytyków
Odwróceni. Ojcowie i córki
powrót do forum serialu Odwróceni. Ojcowie i córki

7 odcinek

ocenił(a) serial na 4

Jakieś wnioski? Dziadek z terapii to ojciec Bobiego, którego skasował Blacha, a ten w ramach retorsji poprzez swojego cyngla z brodą mści się na starych pruszkowskich?

ocenił(a) serial na 7
666_filmweb

Zastanawiam się czy w ogóle ktoś dożyje w 8 odc ?
Jak chcą wszystko wyjaśnić w jednym odcinku ?

666_filmweb

Pytanie jest inne. Czy zamierzają wyjaśnić wszystkie wątki w ostatnim odcinku, czy raczej będzie mnóstwo niedopowiedzeń, tak aby mógł powstać trzeci sezon.

ocenił(a) serial na 5
666_filmweb

Nie wiem z kąt takie wnioski z tego odcinka ( chyba że szczena , gzyms i bob to ziomki ze S z mu lek i Ciapa ty mieszka w chacie bob i ego po sąsiedzku ze szczeną ) mogło by to sugerować zdjęcie muzułmanki z białym chłopcem. Ale w takim razie cała zagadka w tym momencie pada. Psy dostają sraczki namierzają babę która zgłosiła rozbój, , potem chatę właściciela + ciapa ty i jest.
W ogóle wątek z gzymsem to normalnie tragedia -Blacha sprzedaje się gdzie trup jak się okazuje nie tylko gzyms ale i wydziergany wnusio, robi przekopy koparką, stary Bob i ego to uśpiona komórka Hamasu w Polsce - na tyle tępy że nie czai że syn to po jeb mordujący ludzi dla mafii " a kupił sobie lepszy samochód " ( mówi do Sikory.) Jeśli to tak to kaszana bardziej by mi tu pasował Beria z 1 ( jedynej ) serii - była tam mowa przez tych agentów że przez dłuższy okres pracował na bliskim wschodzie i często pokazywany ten słonik może coś znaczyć.
Kolejny wniosek 3 muszkieterów to jednak pajace zakładają kondony by ubić Laurę nie ważne że przykrótkie rękawy ( polecam ostatnią scenę Infiltracji ) po to by po paru godzinach wrócić tylko w rękawiczkach na miejsce zbrodni (po co nie wiem ) no bo przecież r o z padnięta psychicznie kobieta powinna przebywać sama i nikt tam ich nie zobaczy. No komentarz technika " czysta robota"
3 Lato otworzył sezon szaszłykowy i dobrze bo dedukcja u niego to ,,,,, mniej więcej poziom policji - dłużej mógł się tą kulą bawić gdyby ciapa ty nie zaczął uciekać pewnie tłumaczyć "ja tylko pociągną " jak Pawlak z rozbicia Banku
4 wniosek córka Blachy to skucha :) studia z wyróżnieniem - i daje się zatrzymać 244 kpk bo możliwe że wie gdzie jej gach się ukrywa - mimo iż była to próba zabójstwa a nie samobój i kto za tym stoi nie ma bata by z tego paragrafu ją zatrzymali ale może po to by nawiać co jest już przestępstwem ( o broni nie wspomina bo żaden pies się nie sprzeda że nie zrewidował świadka )
5 Do puki scenarzyści korzystali z gotowców napisanych przez życie grało dziś jest to zlepek jakiś klisz z innych seriali i filmów tak że ma wrażenie gdzieś to było ( akcja pod szpitalem "Ojciec Chrzestny" przekopywanie koparką "Rodzina S o p rano" pani detektyw "dochodzenie" itd Czemu nie wezmą Amber Gold, VAT ów czy reprywatyzacji - Tusk,Rostowski i Hania W =TVN
6 Ostatni - największe rozczarowanie serialowe od dawna a pamiętam jak zaczynały lecieć zajawki

danio212

Napisz to samo jeszcze raz, tym razem po polsku.