PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106279}

Naruto

7,9 31 557
ocen
7,9 10 1 31557
Naruto
powrót do forum serialu Naruto

Teksty

ocenił(a) serial na 10

Wpisujecie tu swoje u;ubione teksty z Naruto.

Naruto: On gada do gada, a gad mu odpowiada. Mina Naruto była boska :)

ocenił(a) serial na 10
baca_gurtkiewicz

Kocham wręcz tekst Sasuke podczas,gdy Sakura rozpacza z powodu jego odejścia,a on odpowiada :"After all this time,you're still annoying", i jak tu nie lubic tego kolesia ;]

_Mario_

Właśnie nie da się go lubić (choć tekst niezły, bo wymierzony w różową landrynkę :D ). Konoha jest za dobra dla swoich byłych shinobi. Powinna sprzątnąć dziada.

Wolę Uchihe Itachi'ego i jego tekst tłumaczący Sasuke, dlaczego wybił całą swój klan: "Aby sprawdzić swoją moc" :).

ocenił(a) serial na 10
Power_T

Nie da się go lubic? Osobiście polubiłem go już w 1 albo 2 odcinku choc pokazany był zaledwie przez moment podczas sprawdzianu z...transformacji? Przede wszystkim podoba mi się jego postawa-ciągle poważna mina,opanowanie,lekceważący stosunek do otoczenia.Może to dlatego,że takie postacie zawsze wzbudzają moją sympatię ,np.Gaara,Neji.Zabrzmi to trochę jak tekst dziecka neo ale oni są moimi autorytetami ;) (metafora taka)

_Mario_

Jak dla mnie to Sasuke to zwykły obsesyjny świrus. Przez jakiś czas go tolerowałem, ale jak Naruto pokonał Gaarę, a nie on, to chłopakowi całkowicie odbiło i uciekł jak tchórz z wioski. Mam nadzieję, że Itachi go sprzątnie mimo jego ostatniej "przemiany" w mandze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones