PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119826}

Muminki

Tanoshii Moomin Ikka
7,6 43 198
ocen
7,6 10 1 43198
7,4 5
ocen krytyków
Muminki
powrót do forum serialu Muminki

wiek bohaterów

użytkownik usunięty

Jak myślicie ile lat ma Włóczykij ? Oceniając po wyglądzie to wydaje się być b.młody.

ocenił(a) serial na 10

19

a ile lat ma mała mi ?

ocenił(a) serial na 7

Włóczykij uwielbia palić fajkę i lubi dobrą kawę. Włóczykij był wzorowany na dobrym przyjacielu autorki, który podczas tworzenia Muminków miał 30 - 40 lat. Jednak zgadywałbym, że jako jest to książka dla dzieci, postacie mogą być nieco młodsze i być może włóczykij ma dzieścia lat. Ze względu na umiłowania włóczykija nie powiedziałbym, że ma mniej niż 20 lat.

ocenił(a) serial na 9

powiedzialbym bardziej 16-17 lat. Przypomina Toma Sawyera, lubi wedrowac i lowic ryby, nie goli sie ani nie ma zarostu :D Wypowiedzi ma czasami bardzo dojzale jednak dalej lubi bawic sie z muminkami. Jako ze swiat przedstawiony w bajce, to patrzac po rozwoju cywilizacji w filmie cos kolo poczatku XX wieku, mozna przypuszczac ze picie kawy i palenie w takim mlodym wieku nie musi byc niczym szczegolnym. Ludzie bez zdobyczy cywilizacyjnych dorastali psychicznie predzej niz dzisiaj.

ocenił(a) serial na 10

Dla mnie Wloczykij byl zawsze an rowni wiekiem ze mna. Jak bylam mala, myslalam ze ma tak z 16, 18 lat, ale potem jak dorastalam chcialam zeby mial tyle co ja wiec teraz ma 25 i wara od niego, zaklepalam go juz w '93 :)

użytkownik usunięty
Usagi_V

Skoro go zaklepałaś w '93 to jest Twój(: Ja go na pewno nie odbiorę. W tym roku interesuję się kimś innym.

Małą mi? Ostra jest XD

użytkownik usunięty
eiichi

Przeniosłem się z Doliny Muminków w inne miejsce.

sounds mysterious enough :)

Koło 18-19. :)

ocenił(a) serial na 10

Dla mnie był zawsze w takim wieku, żeby moi zaakceptować tę różnicę wieku w naszym związku XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones