PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10033074}

Imperium szympansów

Chimp Empire
7,7 340
ocen
7,7 10 1 340
Imperium szympansów
powrót do forum serialu Imperium szympansów

Kocham

ocenił(a) serial na 10

Co to było za połączenie gatunków. Sensacja, dramat, wojenny, polityczny, mamy tu wszystko. Czyta Mahershala Ali. Ja chcę drugiego sezonu, muszę wiedzieć czy centralni czy zachodniaki i kto liderem: Wilson czy Abrams!?

ocenił(a) serial na 10
albertoxxx

Zgadzam się i daję dziesięć. Wśród wielu ukazujących się świetnych produkcji, wspinających się na wyżyny sztuki dokumentu przyrodniczego myślałem, że już nic mnie nie zaskoczy. Ten serial zasługuje na Oskara w kilku kategoriach. Genialny.

ocenił(a) serial na 8
albertoxxx

Drugi raczej się nie pojawi
Source: JRE1988

ocenił(a) serial na 8
Simple_man

*zbyt szybko, to co jest w pierwszym sezonie zajęło im trzy lata od początku do premiery

ocenił(a) serial na 9
albertoxxx

Jeszcze nie widziałem serialu, ale zastanawia mnie jedno. Na ile producenci odwzorowali społeczność szympansów i realia jakie w nim zachodzą. A na ile chcieli stworzyć kino sensacyjne i powybierali takie elementy, żeby do niego pasowały?
Z badań dr Jane Goodall wiemy, że szympansy są wysoce inteligentne i mają wiele empatycznych, ludzkich wręcz zachowań. Tworzą skomplikowane hierarchie i interakcje między sobą. Potrafią też być okrutne, zabijając inne małpy i toczyć wojny. Ale w trailerze widać jedynie ten drugi, negatywny aspekt. Zastanawia mnie, na ile cały serial pokazuje pełny obrazek?

ocenił(a) serial na 9
sosen88

Dobra, proszę zignorować mój komentarz. Widzę, że w trailerze polecieli, a serial pokazuje różne aspekty ich życia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones