PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=669490}
7,8 435  ocen
7,8 10 1 435
Goo ga eui Seo
powrót do forum serialu Goo-ga-eui Seo

Wrażenia

ocenił(a) serial na 9

Drama jak dla mnie po pierwszych 4 odcinkach zapowiada się bardzo ciekawie..czekam z
niecieprliwością na dalsze odcinki:)

ocenił(a) serial na 7
Gosia5

Nie przepadam za dramami w historycznych klimatach ale uwielbiam Suzy, więc trzeba będzie obejrzeć.

Gosia5

Ja nie czekałam na polskie tłumaczenie i obejrzałam już całą. Nie zawiedziecie się, jest świetna :)

ocenił(a) serial na 9
Violettelle

Ja również i zgadzam się w 100 %:)

Gosia5

ogladałas po polsku ? jak tam to gdzie ?

ocenił(a) serial na 9
elenalove

niestety tylko po angielsku...

Gosia5

a mogłabyś powiedzieć gdzie ? :)

ocenił(a) serial na 9
elenalove

Tutaj masz link:http://www.gooddrama.net/korean-drama/gu-family-book-episode-1 Miłego oglądania:)

Gosia5

dziękuje :)

ocenił(a) serial na 10
elenalove

Nie mogęłam nigdzie znaleźć... I na viki.com, i na gooddrama itd., pojawia się informacja, że drama nie jest dostępna w moim kraju... :(

Znalezione tutaj: http://korean-eps.com/kangchi-the-beginning-ep-1-eng-sub-broadcast-network-by-mb c/

ocenił(a) serial na 7
Gosia5

Daje 1/10, było fajnie, ale zakończenie wszystko zepsuło.

CottonCrush

Zaczynam się martwić..Świetna drama, jestem na 17 odcinku. Powrócił mój ukochany papa lis i, aż boję się myśleć co zrobili z zakończeniem :C

ocenił(a) serial na 7
Narabara

Nie bede walił spoilerów =

CottonCrush

....Już sama nie wiem czy chcę wiedzieć...ale chyba jednak chcę..jak można zepsuć tak dobrą dramę??

ocenił(a) serial na 7
Narabara

Nie wiem. Koreanczycy lubia jak jest melodramatycznie.

CottonCrush

Ja też lubię, ale w prywatnym życiu mamy od cholery melodramatu i fajnie jest zobaczyć szczęśliwe zakończenie chociaż w dramie.

ocenił(a) serial na 7
Narabara

Mam takie samo zdanie, dlatego nie wybieram dram ktore maja w gatunku podane melodramat ;p

Narabara

Liczyłam, że Choi Jin Hyuka będzie o wiele więcej! Jak dla mnie warto obejrzeć tylko pierwsze dwa odcinki tej dramy :)

ocenił(a) serial na 4
Gosia5

Kilka pierwszych odcinków bardzo mnie wciągnęło, ale w pewnym momencie powiało straszną nudą, przemęczyłam więc kilka kolejnych i dałam sobie spokój. Jak czytam komentarze tu zamieszczone to albo ja mam inny gust, albo może trzeba było dać szansę tej dramie? Odpowiedz szczerze, podobała ci się od początku do końca ze względu na fabułę, czy przez głównego bohatera ( Seung gi Lee)? Mam wrażenie, że wiele dram z jego udziałem ma zawyżone noty ze względu na niego - a z fabułą cienko. Jedyne Dramy z jego udziałem, które mi się podobały to My Girlfriend is a Gumiho i Brilliant Legacy (Great inheritance)

Izydora84

Uwielbiam The King 2 Hearts, to była jedyna drama w której Lee Seung Gi grał dobrze, o reszcie wolę zapomnieć ;)