PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95231}

Detektyw Monk

Monk
7,4 78 911
ocen
7,4 10 1 78911
7,8 6
ocen krytyków
Detektyw Monk
powrót do forum serialu Detektyw Monk

Właśnie oglądałem przedostatni odcinek (pan Monk i koneic cz.1) i nie rozumiem jednej
rzeczy...
gdy kapitan biegł za tym Kazarinskim który otruł Monka, dlaczego po prostu nie mógł strzelić mu w nogę? Trochę głupio to wyglądało, niepotrzebnie się namęczył

ocenił(a) serial na 10
Elefirex

przylaczam sie do tematu

ocenił(a) serial na 10
Elefirex

Nie pamiętam teraz już dokładnie, ale jak wybuchła panika (swoja drogą - genialna scena) to chyba ktoś mu wytrącił broń chwilę przed tym jak dostrzegł Kazarinskiego.

ocenił(a) serial na 9
DBoss

Tam chyba mu raczej wytrącili krótkofalówkę, o ile dobrze widziałem. A dlaczego nie strzelał? Strzał w biegu, czy też do biegnącego mógłby nie być zbyt dokładny i przypadkiem zabić ofiarę.

CarlosVendera

a no właśnie. w biegu mógłby nie trafić w ogóle lub trafić niedokładnie. gdyby natomiast się zatrzymał, wycelował i nie trafił (jak prawdopodobnie by się stało) mógłby stracić cenny czas.

Elefirex

Bo to serial. W serialach i filmach BARDZO często ktoś mógłby coś zrobić i zakończyć temat raz dwa.. ale wtedy by nie było żadnej historii ;P

Elefirex

ZANIM BY STANĄŁ WYMIERZYŁ I STRZELIŁ TAMTEN BY UCIEKŁ

Elefirex

Słabo oglądałeś. Wcześniej sam kapitan mówił wszystkim policjantom, że jeżeli zobaczą Kazarinskiego to mają go złapać żywcem, bo tylko on mógł powiedzieć jak otruł Monka i tym samym go uratować (Monkowi zostały dwa dni życia a nie wiadomo było czym został otruty i lekarze nie mogli podać leku)

lesiu234

szkoda że nie popatrzyłem na datę Twojego postu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones